Як зробити обвіс.

На жаль, автомобілі з обвісом практично не продають. А так хочеться часом «порассекать» вулицями міста в повністю тюнингованной іномарці. Щоб обов'язково була тонування вікон, неонова підсвітка, гідравліка найостаннішої моделі і так далі. Але доводиться нам купувати авто в базовій комплектації і навішувати все «прибамбаси» самим.
Інструкція
1
Для початку готуємо свого «залізного коня». Знімаємо всі непотрібні заводські запчастини та очищаємо від забруднень кузов.
2
Далі шукаємо, де можна замовити потрібні деталі для обважування. Після цього замовляємо передні і задні обважування, бічні спідниці, спойлер, бі-ксенон фари, вії на них, карбоновий капот (або звичайний, за бажанням), литі диски, повітрозабірник на дах і все інше, що нам доведеться до душі. Звичайно, влетить все це в копієчку, але чого не зробиш для улюбленого автомобіля. Після установки обважень, спідниць і спойлера машина виглядатиме відмінно. А по закінченні тюнінгу її просто буде не впізнати.
3
Встановлюємо на автомобіль все, що купили. Якщо ви самі не можете впоратися з установкою деталей на своє авто, зверніться в будь-який найближчий автосервіс. Вам все зроблять за розумну плату. Передні і задні обважування коштують приблизно 8 - 10 т.р. Хоча є й дорожче.
4
Бічні обважування здатні додати автомобілю спортивного вигляду і дуже красиво виглядають на автомобілі. Тому їх установка є невід'ємною частиною будь-якого тюнінгу. Коштують ці запчастини приблизно 2-5 тисяч рублів. Але є також ексклюзивні зразки, які коштують понад 9 тисяч рублів.
5
Після бічних і передніх обважень можна встановлювати спойлер. Якщо на вашому автомобілі вже є заводський спойлер, то він, швидше за все низький. Можна його поміняти на більш масивний.
6
Тепер підсумуємо: повний обвіс автомобіля може змінити його до невпізнання. Але коштувати таке задоволення від 1000 до 3000 доларів.