Як отримати майстер кард. Як отримати гроші через mastercard.

Картою MasterCard можна користуватися більш ніж в 200 країнах світу. Це зручний і безпечний засіб оплати. За допомогою карти можна здійснювати покупки в магазинах і купувати різноманітні послуги в Росії і за кордоном. Вона оформляється на термін від 1 до 3 років, після чого за бажанням клієнта банк перевипускає карту.
Вам знадобиться
  • - вибрати банк;
  • - написати заяву;
  • - отримати карту.
Інструкція
1
Перш ніж звертатися в банк, вирішите, який тип карти ви б хотіли отримати. Компанія випускає кредитні та дебетові карти. Кредитна карта MasterCard дозволяє власнику користуватися грошима банку, після чого повертати їх у встановлений термін. На дебетової картки лежать власні гроші її власника.
2
Майте на увазі, що компанія MasterCard International не займається випуском карт. Якщо ви хочете отримати карту, зверніться в один з банків-партнерів. Для цього пройдіть по посиланню http://www.mastercard.com/ru/personal/ru/findacard/request_a_card.html і виберіть банк.
3
Якщо ви вирішили отримати кредитну карту, зайдіть на сайт банку та ознайомтесь з інформацією про переваги цього виду карти, умовами надання кредиту, термінами її оформлення і т.д. У більшості випадків подати заявку на отримання картки можна в режимі онлайн. Підготуйте свій внутрішній паспорт. Пройдіть на наступну сторінку і введіть необхідну інформацію в пропоновані поля. Після того як ви відправите запит, система видасть вам номер, за допомогою якого ви зможете перевіряти статус відправленого заяви. Коли ваша заявка буде розглянута, з вами зв'яжеться менеджер банку, повідомить про прийняте рішення і скаже, коли ваша карта буде готова. Її виготовлення займає близько 5 робочих днів. Візьміть внутрішній паспорт, гроші, які вам необхідно буде внести в касу за перший рік обслуговування карти, і вирушайте в банк.
4
Для отримання дебетової картки MasterCard візьміть внутрішній паспорт, сходіть в будь-яке відділення обраного банку і напишіть заяву. Через 5-7 днів ваша карта буде готова. Отримайте карту і внесіть грошову суму за перший рік обслуговування.
5
Якщо трапилося так, що ви втратили свою карту, негайно зателефонуйте в цілодобову службу підтримки клієнтів. Телефон дізнайтеся у менеджера або подивіться на сайті. Ваша карта буде негайно заблокована.
6
Оформляючи карту, дізнайтеся у менеджера про ко-брендових картах. Вони можуть бути як кредитними, так і дебетовими. Перевага даного виду карт полягає в тому, що їх власники отримують знижки в підприємствах компанії-партнера, бонусні програми і т.д.