Як згорнути китайську намет.

Намети потрібні не тільки туристам. Ними користуються рибалки та мисливці, мандрівники і вчені-натуралісти. Звичайні намети, які встановлюються на розбірних каркасах, мають щільне дно. Тент сучасних наметів шиється з непромокаючої «дихаючого» поліестеру. Вхід закривається застібкою блискавкою. Вікна затягуються москітною сіткою.
Інструкція
1
Встановлення намету починається із збірки каркаса і установки зовнішнього тенту. Потім нижній край тенту фіксується кілочками, під нього заноситься внутрішня частина намети і пристібається за напрямком з кінця до виходу. Нижні краї внутрішнього намету також фіксуються кілочками, потім вона натягується розтяжками зовнішнього тенту. Розбирання проводиться тільки після повного її висихання і повністю протилежна збірці. Тобто спочатку розбирається внутрішній намет, потім зовнішня. Каркас упаковується окремо і зберігається в сухому місці.
2
На сучасному ринку з'явилися автоматичні китайські палатки - «палатки-вісімки», які встановлюються самі собою, як тільки витягуються з чохла. Вони приваблюють дешевизною і невеликими розмірами. Спочатку чохол з наметом являють собою невелику круглу сумку на блискавці. Звільнена від чохла-сумки палатка розправляється і перетворюється на натягнуту дугову конструкцію.
3
Однак збірка такого намету являє собою деяку головоломку. Але нічого складного в збірці немає, якщо розібратися. Секрет її полягає в тому, що бічні грані мають дротяний каркас, який необхідно перекручувати.
4
Візьміть палатку в руки і складіть в трикутник, тобто бічними гранями разом. Весь тент складіть між ними.
5
Пригніть вершину трикутника до низу, до його основи. Правий кут намети згорніть вісімкою вліво, а лівий кут вправо, складіть їх один з одним в коло. Укладіть отриманий коло в чохол.
Зверніть увагу
Дитячі ігрові намети збираються і розбираються аналогічно. Тому вони не займають багато місця і дуже зручні для зберігання.