Як зробити wifi антену. збільшуємо потужність прийому wi-fi сигналу.

Wi-Fi-інтернет - мрія багатьох користувачів мережі. Для здійснення її можна придбати в магазині різні пристрої, роутери, адаптери, репітери і т.д. Недоліком промислових виробів є мала потужність сигналу. Виправити ситуацію можна за допомогою антени з високим коефіцієнтом посилення.
Вам знадобиться
  • жерстяна банка, соединитель N-типу RF, провід
Інструкція
1
Звичайна антена випромінює сигнал у всіх напрямках, спрямована антена передбачає передачу і прийняття сигналу в заданому направленіі.На сторінках інтернету є безліч порад з виготовлення найпростіших антен для посилення Wi-Fi.Самая популярна модель робиться зі звичайної консервної банки, розмір якої підтримує хвилю частотою 2 ГГц. Така Wi-Fi-антена добре працює на середніх і коротких дистанціях.
2
Для виготовлення антени не використовуйте банки з ребристими поверхнями, так як вони викликають розсіювання хвиль. Вам знадобиться жерстяна банка діаметром 83 мм в і дліной210 мм, радіочастотний з'єднувач N-типу RF з фіксуючою гайкою діаметром 12-16 мм, відрізок дроту завдовжки 40 мм (мідь або латунь) і діаметром 2 мм, стандартний набір інструментів: лінійка, плоскогубці, консервний ніж, паяльник, напилок, молоток, лещата, а також кабель з гніздом Wi-Fi-USB адаптера на одному кінці, і роз'ємом N-типу (тато) на іншому.
3
Видаліть консервним ножем верхню частину консервної банки, отмойте її з милом в теплій воде.Просверліте отвір діаметром 12-16 мм, в залежності від діаметру RF соединителя N-типу, на відстані 62 мм від дна консервної банки. Обробіть напилком краю отвору.
4
Зачистіть напилком мідний провід, нагрійте один його кінець, припаяйте паяльником до RF з'єднувачу N-типу в вертикальному положенні - це активний елемент Wi-Fi-антени. Його висота має бути 30,5 мм. Зафіксуйте RF соединитель N-типу в банку за допомогою затяжний гайки і самого соединителя. Антена готова. Її посилення знаходиться в межах 10-14 dBi, променеве покриття 600.
5
Також Wi-Fi-антена може бути зроблена зі звичайного одножильного мідного дроту діаметром 1 - 1,5 мм. Один його кінець припаюється до конектора або відразу до кабелю. Через 61 мм від початку дроти робиться петля діаметром 10 мм, через 91,5 мм робиться ще одна петля, потім через 83 мм, провід відкушується. Конструкція укладається в ПВХ-трубку. Ця антена матиме посилення 5-6dbi.
Найчастіше вельми обмеженою потужності штатних антен wi-fi-роутерів буває недостатньо для стійкого сигналу навіть в межах міських квартир. Купівля антени, що підсилює сигнал wi-fi, звичайно, вирішить проблему, але цікавіше (і куди дешевше) буде зробити це самостійно.
Вам знадобиться
  • - коробка для зберігання cd/dvd зі шпинделем
  • - шматок мідного дроту завдовжки 244 мм перетином 2-2,5 мм
  • - зайвий диск cd
Інструкція
1
Візьміть коробку для дисків і відпиляйте ножівкою по металу її центральний шпиндель на відстані 18 мм від основи.
2
На зрізі напилком або надфілем виконайте хрестоподібні надрізи глибиною 2 мм.
3
Зафіксуйте за допомогою клею диск cd на дні коробки.
4
На дроті довжиною 244 мм зробіть насічки через кожен 30,5 мм і зігніть її відповідно до представленим малюнком.
5
До центральної частини получившегося з дроту біквадрата припаяйте екранований кабель.
6
Пропустивши кабель крізь шпиндель зверху вниз, зафіксуйте за допомогою клею дротяний біквадрат в хрестових пазах. Перевірте, щоб відстань від диска до біквадрата дорівнювало 15 мм.
7
Підключіть кабель вашої антени до роутера і користуйтеся.