Як зарядити картридж canon. зарядити картридж шприцом canon.

Картриджі Canon різних моделей схожі по конструкції і внутрішньому устрою. Тому для того щоб заправляти картриджі цієї марки можна користуватися однією і тією ж схемою.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться:
  • - чорнило InkTec;
  • - тонке свердло;
  • - шприци;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Спочатку кілька предостереженійЕслі в принтері є хоч один порожній картридж, ні в якому разі не друкуйте. В цьому випадку не тільки друк вас засмутить, а й самому принтеру може бути завдано шкоди - може бути пошкоджена безпосередньо сама друкуюча головка. Це відбувається через перегрів - недолік чорнила в спеціальних чорнильних каналах може сильно підвищитися температура нагрівальних елементів, тих, які регулюють процес викиду чорнильних крапель з сопел, що може вивести їх з строя.Категоріческі не можна заправляти картридж в самому принтері, ви можете пошкодити його механічну частину. До того ж у вас не буде можливості акуратно залити чорнило, і вони можуть розлитися і на друковану головку, і на інші частини принтера, а це неминуче призведе до Клякса.
2
Витягніть картридж з принтера.
3
Візьміть спеціальну заглушку оранжевого кольору і закрийте нею вихідний отвір картриджа, для зручності її можна закріпити скотчем. Заглушка повинна бути в комплекті з картриджем, якщо з якоїсь причини її немає, можна закрити отвір пальцем, для цього надіньте на руку латексну рукавичку.
4
Після цього візьміть тонке свердло, приблизно 2 міліметри шириною, і на рівні овалу з написом «PUSH» акуратно проробіть отвір у картриджі.
5
Наберіть в шприц чорнило і не кваплячись «влийте» їх в просвердлений отвір. Для кожного кольору беріть індивідуальний шприц.
6
Закрийте заглушкою отвір для заправки.
7
Тепер можете звільнити вихідний отвір картриджа і поставити його на місце в принтер. Ви зарядили картридж новими чорнилом, і він готовий до роботи.
Зверніть увагу
Картриджі Canon мають вбудований чіп. Тому після заправки картриджа і його повернення в принтер ви побачите повідомлення про те, що картридж використовується повторно. Не звертайте на це уваги - принтер швидко «зорієнтується» та візьме інформацію про останню заправці.
Корисна порада
Для заправки використовуйте тільки чорнило високої якості - таким чином, і друк буде якісною, і принтер прослужить вам набагато довше.