Як змонтувати два диски.

Для запуску різних додатків, поширюваних на оптичних дисках (CD або DVD) часто використовують програми-емулятори. Вони здатні створювати для операційної системи ілюзію читання даних з оптичного приводу, тоді як насправді читання відбувається зі спеціального файлу, який називається «образом» імітованого диска. Іноді виникає необхідність змонтувати одночасно два таких образу.
Інструкція
1
Встановіть якусь програму-емулятор, що дає можливість працювати одночасно з декількома віртуальними оптичними приводами. Якщо у вашій системі ще немає такої програми, то можна скачати з сайту виробника додаток Daemon Tools Lite - це безкоштовний варіант емулятора, який, проте, може монтувати одночасно до чотирьох образів дисків. Ця програма добре себе зарекомендувала і має простий і зрозумілий інтерфейс російською мовою. Пряме посилання на сторінку завантаження російськомовної версії - http://daemon-tools.cc/rus/products/dtLite.
2
Клацніть правою кнопкою миші іконку Daemon Tools Lite в області повідомлень панелі завдань (в треї), після того, як додаток встановлено та запущено. В контекстному меню, яке відкриється після цього клацання, перейдіть в розділ з назвою Virtual CD/DVD-ROM. Налаштування за замовчуванням вказують емулятора необхідність створення тільки одного віртуального пристрою читання оптичних носіїв, тому тут буде присутній тільки два підрозділи з назвами «Привід 0: немає даних» та «Установка кількості приводів» - виберіть другий з них. В цьому підрозділі клацніть по пункту "2 привода» і емулятор створить другу віртуальний пристрій читання. На це піде кілька секунд, протягом яких програма буде відображати на екрані картинку з написом «Оновлення віртуальних образів». Її зникнення означатиме, що можна починати монтування образів дисків.
3
Клацніть правою кнопкою миші іконку програми знову і знову розкрийте розділ Virtual CD/DVD-ROM в контекстному меню. Перейдіть в підрозділ «Привід 0: немає даних» та виберіть пункт «Монтувати образ», щоб запустити діалогове вікно пошуку файлу з потрібним чином диска. Натисканням кнопки «Відкрити» ви запустите процедуру монтування. Потім повторіть цей крок і для другого образу диску, використавши в контекстному меню підрозділ з назвою «Привід 1: немає даних».