Як підключити wi-fi роутер до ноутбука. підключення роутера на ноутбуці.

Для повноцінного використання ноутбука в домашніх умовах рекомендують створювати власну мережу Wi-Fi. Природно, для цього необхідно підключити та налаштувати відповідне обладнання.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Виберіть і купіть Wi-Fi роутер, який здатний створювати такі бездротові мережі, до яких зможе підключитися ваш ноутбук. Необхідно звернути увагу на основні параметри роботи мережевого пристрою: типи радіосигналу і безпеки.
2
Підключіть Wi-Fi роутер до мережі змінного струму та увімкніть це обладнання. Знайдіть роз'єм Internet або WAN і підключіть до нього кабель доступу до інтернету. Тепер за допомогою мережевого кабелю, який зазвичай поставляється в стандартній комплектації устаткування, з'єднайте LAN-порт роутера і мережеву карту ноутбука.
3
Включіть обидва пристрої. Після завершення завантаження ноутбука запустіть інтернет-браузер. Заповніть поле введення url-адрес, ввівши в нього IP-адреса Wi-Fi роутера. Натисніть клавішу Enter. Після відкриття меню налаштувань мережевого обладнання перейдіть до пункту WAN (Internet).
4
Здійсніть настройку підключення до інтернету таким же чином, як ви б робили це, налаштовуючи пряме кабельне з'єднання. Не забудьте встановити прапорці біля пунктів DHCP, Firewall і NAT для їх активації. Натисніть кнопку Save або Apply для збереження налаштувань.
5
Тепер перейдіть до пункту Wi-Fi (Wireless Settings). Налаштуйте параметри бездротової точки доступу, вказавши наступні дані: SSID (Ім'я), тип безпеки, тип сигналу та пароль. Введіть складний пароль, щоб запобігти злому вашої бездротової мережі.
6
Збережіть параметри створеної бездротової точки доступу. Перезавантажте Wi-Fi роутер, відключивши його на кілька секунд від мережі змінного струму. Дочекайтеся, поки роутер встановить зв'язок з сервером. Перевірте активність підключення до інтернету.
7
Вимкніть мережевий кабель від ноутбука. Активуйте пошук точок доступу Wi-Fi. Підключіться до щойно створеної бездротової мережі. Переконайтеся в тому, що підключення до інтернету активно і стабільно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_dTDRdSO3RY
Активний розвиток бездротових технологій передачі даних не могло не відбитися на нашому повсякденному житті. Основна маса людей, що використовують ноутбуки вдома або на роботі, вважають за краще встановлювати Wi-Fi-роутери або маршрутизатори . Ці пристрої дозволяють позбутися від кабелів, які зводять нанівець всі переваги ноутбука перед стаціонарним комп'ютером. Щоб правильно налаштувати маршрутизатор в якості точки доступу мережі Wi-Fi потрібно враховувати кілька основних правил.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор або роутер;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Ретельно поставтеся до вибору Wi-Fi-маршрутизатора або роутера. Врахуйте той факт, що багато з вищевказаних пристроїв працюють лише з певним набором мереж. Символіка типу мережі така: 802.11X, де Х може приймати різні літерні значення. Справа в тому, що якщо ваш роутер працює тільки з мережею 802.11b, а ноутбук призначений для каналу 802.11n, то немає ніякої гарантії їхньої спільної стабільної роботи.
2
Підключіть ваш ноутбук до маршрутизатора або роутера за допомогою мережевого кабелю. Використовуйте для цього порт LAN в маршрутизаторі. Для підключення кабелю інтернету до маршрутизатора потрібно порт WAN або Internet.
3
Відкрийте настройки маршрутизатора. Для цього введіть в адресному рядку вашого браузера IP-адресу пристрою. Найчастіше це адреси http://192.168.1.1 або http://192.168.0.1. Знайдіть пункт «Налаштування інтернету» або Internet Setup. Заповніть всі необхідні поля, враховуючи вимоги вашого провайдера. Звичайно потрібно вказати точку доступу (у випадку з інтернетом від компанії «Білайн» це буде vpn.corbina.net або tp.internet.beeline.ru), логін і пароль, які ви використовуєте для авторизації.
4
Збережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор. Для цього відключіть його від мережі на 15-20 секунд. Відкрийте настройки бездротової мережі. В англійській версії цей пункт називається Wireless Сonnесtiоn Setup. Створіть точку доступу і встановіть на неї пароль. Це обов'язкова умова, тому в іншому випадку вашої бездротовою мережею зможуть користуватися всі охочі. Це загрожує вам істотною втратою швидкості з'єднання з інтернетом, тому ваш канал буде ділитися між усіма підключилися.
5
Вимкніть ноутбук від маршрутизатора і активуйте пошук бездротових мереж. Виберіть щойно створену вами мережу і натисніть «підключити». Введіть пароль і насолоджуйтеся бездротовим інтернетом.