Як завести машину з автоматом. Як заводити авто з кробкой автомат.

Про принади автомобіля з автоматичною коробкою передач можна розмовляти вічно, але коли мова заходить про сів акумуляторі, її переваги перед іншими машинами, здається, одразу відходять на другий план. Щоб завести автомобіль з АКП потрібно знати деякі тонкощі, щоб не зламати свою "улюбленицю".
Вам знадобиться
  • Пуско-зарядний пристрій, дроти для прикурювання, буксирувальний трос, еластичний ремінь, набір накидних і торцевих ключів, проста і хрестова викрутки, один з тих хто захоплювався вашою машиною напередодні.
Інструкція
1
Найдієвішим і розумним способом завести машину обладнану автоматичною коробкою передач з сів акумулятором є так звана «прикурки». Для чого вам знадобитися автомобіль-донор із справним акумулятором і дроти для прикурювання. Машину-донора слід розмістити так, щоб місця розташування акумуляторів вашої машини і донора перебували якнайближче. З'єднуємо проводами висновки акумуляторів обох автомобілів згідно полярності, заводимо двигун донора і чекаємо кілька хвилин, щоб акумулятор вашої машини міг трохи підзарядитися. Після успішного запуску знімаємо дроти. Можна їхати.
2
Різновидом запуску машини методом «прикурювання» можна вважати запуск від пуско-зарядного пристрою. Якщо у вас або у вашого знайомого такий пристрій є, ви точно заведете двигун, додатково для цього знадобиться доступ до розетки мережі в 220 вольт. Підключіть висновки зарядного пристрою до клем акумулятора, потім включіть прилад у мережу. Зачекайте кілька хвилин, тепер можна заводити. Вам пощастило ще більше якщо пуско-зарядний пристрій є автономним, по суті переносним акумулятором. З його допомогою можна запустити двигун при відсутності доступу до мережі змінного струму.
3
Якщо нічого з перерахованого по близькості не виявилося, можна завести двигун механічним способом. На двигуні з боку протилежної коробці передач знаходяться шківи приводу допоміжних агрегатів (генератор, кондиціонер, насос гідропідсилювача керма і т.д.), що приводяться ременями. Якщо ременів декілька і крайній не приводить в рух генератор, тоді сміливо знімаємо його. Беремо еластичний ремінь і щільно намотуємо його на шків колінчастого вала двигуна. Коробку передач переводимо в положення "паркінг", включаємо запалювання. Щоб розкрутити двигун знадобиться зусилля, можливо, навіть не однієї людини, але результат порадує.
4
Якщо ж ремінь все-таки один, і він надає руху ротор генератора, залишається завести машину з «штовхача». Для цього за допомогою буксирного троса причіплюємо машину до тянущей машині, селектор автомата переводимо в положення «N», розганяє автомобіль до 30 км/ч і рухаємося з такою швидкістю дві хвилини. Потім переводимо селектор коробки передач в положення «2», після запуску двигуна переведіть селектор автомата в положення «N» і подайте сигнал для зупинки водієві тягнучого автомобіля.
Зверніть увагу
При запуску двигуна від донора будьте акуратні з підключеним плюсовим проводом, при попаданні на корпус авто відбудеться коротке замикання, яке може привести до виходу з ладу електроніки машіни.Прі роботі в підкапотному просторі машини надіньте рукавички і рукава верхнього одягу заправте в ніх.Прі заведенні з «штовхача» після першої невдалої спроби виждіть хвилин п'ятнадцять, щоб охолола коробка передач, після чого заведенням можна повторити. Третю спробу робити не рекомендується.
Корисна порада
При підключенні проводів до машин, двигуни повинні бути заглушені. Спочатку з'єднують плюс машини донора з плюсом заводиться машини, потім мінус. Мінус на заводиться машині краще підключити на корпус двігателя.Отсоедіняют проводу також по одному: мінус, потім плюс, спочатку від донора, потім від заводиться машіни.Ремень намотуваний на шків двигуна повинен бути достатньої довжини, щоб вистачило зробити 3-4 витка навколо шківа.
Перше з чим потрібно розібратися, це як правильно завести машину. Є два варіанти, які потрібно завжди передбачати.

Перший, це мороз. Заводити машину в мороз потрібно зі знанням справи і з попередньою підготовкою. Другий, це довгий простій. Якщо машина довго була обездвижена, то масло в руховій системі пересохло і випарувалося. Тому заводити її потрібно уметь.В обох випадках існує ймовірність, що двигун впорається сам, проте це не означає, що ви не зробите на машину надмірного навантаження, яка в подальшому позначиться на терміні її експлуатації.

Якщо на вулиці мороз, то завести машину вам допоможуть наступні рекомендації.

  1. Використовуйте антифризні рідини. Їх додавання дозволить утримувати паливо в належному вигляді і знизить навантаження на авто
  2. Використовуйте автономні передпускові нагрівачі палива. Ці пристрої служитимуть вам довгий час.

Якщо машина довго стояла без руху, то слід зробити наступне.

  1. Перевірте наявність масла, гальмівної рідини. Такі запобіжні заходи навряд чи будуть зайвими.
  2. Відкрийте капот, і гайковим ключем прокрутите колінвал автомобіля. Така «розминка» дозволить розігнати масло по системі, і двигун заведеться без зайвих зусиль.