Як встановити гру на телефон Samsung з комп'ютера.

Існує безліч ігор і додатків, які можна запустити на телефоні фірми "Самсунг". Ви можете завантажити ці ігри з інтернету, використовуючи браузер, вбудований в ваш телефон, що загрожує великими витратами на трафік. Оптимальним варіантом є використання комп'ютера.
Інструкція
1
Для здійснення установки гри на телефон "Самсунг" необхідно синхронізувати телефон з комп'ютером. Дата-кабель і диск з програмним забезпеченням і драйверами ви можете знайти в комплекті поставки. В іншому випадку, купите дата-кабель в офіційному представництві компанії або замовте його з сайту www.samsung.com. На цьому ж сайті ви можете завантажити програмне забезпечення і драйвера, необхідні для синхронізації. Встановіть програмні компоненти, після чого підключіть телефон до комп'ютера. Для забезпечення коректного ходу операції необхідно здійснювати дії саме в цій послідовності.
2
Скачайте і встановіть будь java-емулятор. Він стане в нагоді при тестуванні ігор, які ви надалі будете копіювати на ваш телефон. З його допомогою ви заощадите час, який могли б витратити на копіювання і видалення ігор, які з яких-небудь причин вам не сподобаються.
3
Відкрийте сайт www.samsung-fun.ru. На цьому сайті ви можете знайти каталог ігор для телефону "Самсунг" із зручною системою поділу за модельним рядах, моделям, а також типам гри. Виберіть ігри, які зацікавили вас описом і скачайте їх на комп'ютер.
4
Протестуйте викачані ігри, використовуючи java-емулятор. Переконайтеся, що гра вам підходить, після чого підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель. Запустіть програмне забезпечення для синхронізації. Переконайтеся, що програма "бачить" телефон, після чого скопіюйте в його файлове меню обрані вами гри. Не відключайте телефон від комп'ютера до завершення операції. Перезавантажте телефон через програму, після чого безпечно витягніть пристрій. Протестуйте гри на телефоні ще раз, щоб уникнути будь-яких непорозумінь, у разі необхідності повторіть операцію.
Зверніть увагу
Програма для управління TV Samsung з комп'ютера. Повне управління TV SAMSUNG BCD Серій. Тестував на Samsung UE40ES6307 і ось що вийшло: 1 Вимкнення телевізора (зрозуміло, що зможе тільки вимкнути тел. Але не включити). 2 НDMI (працює).
Корисна порада
Якщо Вас цікавлять планшетні комп'ютери, ми раді Вам запропонувати найсучасніші моделі цих пристроїв за вигідними цінами. У нашому інтернет-гіпермаркеті представлені планшетні комп'ютери з відмінними технічними характеристиками.