Як перевірити справжність телефону Нокіа. Як перевірити телефон нокиа на оригінальність.

Стільникові телефони фірми "Нокіа", як і інші телефони відомих марок, часто підробляються. Однак існує кілька простих способів для того, щоб виявити, чи є ваш телефон справжнім чи ні.
Інструкція
1
Використовуйте інтернет щоб знайти докладний опис моделі вашого телефону. Найкращим варіантом буде пошук огляду з фото і відео, так ви зможете найбільш детально розглянути апарат з точки зору можливої підробки. Відмінностей не повинно бути в принципі - дозвіл екрана, пункти меню, колір і форма корпусу, камера, а також всі інші функції повинні збігатися як технічно, так і візуально.
2
За задньою кришкою телефону, під батареєю, повинні перебувати наклейка Ростеста, а також наклейка відповідності стандартам зв'язку. Якщо вони відсутні, то це є достатньою підставою для підозри, що ваш телефон або був ввезений на територію Росії незаконно, або є підробкою.
3
Вимкніть телефон і зніміть з нього задню кришку. Під батарей буде знаходитися IMEI-номер телефону. Перепишіть його, після чого поверніть батарею на місце і закрийте кришкою. Увімкніть телефон, після чого введіть на клавіатурі комбінацію * # 06 #. Порівняйте висвітиться цифри з тими, що ви записали. У разі якщо вони збігаються, то ваш телефон є оригінальним, в іншому випадку він є підробкою.
4
Зайдіть на сайт nokia.com "> www.nokia.com. Знайдіть контакти служби техпідтримки Nokia Care і зверніться для того, щоб перевірити ваш IMEI-номер. Ви можете як зателефонувати їм за вказаними контактами, або, що є більш надійним, написати їм електронного листа. Майте на увазі, що IMEI-номер розташований за батареєю.
Корисна порада
Слід розрізняти "чорні" і "сірі" підроблені телефони. "Сірі" телефони - це телефони, які були ввезені в країну незаконно, тобто не проходячи сертифікацію, але цілком придатні для використання. "Чорні" ж телефони були не тільки ввезені незаконно, але й мають низьку якість збірки, лише віддалено нагадуючи оригінальні моделі, їх максимальний час роботи - півроку.
Справжність є своєрідним показником якості, особливо коли справа стосується телефонів. Продукти компанії Nokia підробляються досить часто, що пов'язано з великою популярністю компанії. Купівля підробки - марна трата часу і грошей. Набагато краще придбати завідомо справжній телефон, який прослужить довгий час і буде стабільно функціонувати.
Інструкція
1
У режимі набору номера на телефоні введіть комбінацію кнопок * # 06 #. Число, яке з'явиться на дисплеї, повинно відповідати IMEI, який вказаний на наклейці під акумуляторною батареєю пристрою.
2
Зверніть увагу на гарантію. Мобільні телефони Nokia, які були придбані в спеціалізованих магазинах або у офіційних дилерів, на кришці або збоку у коробки мають спеціальну наклейку гарантійного сервісу. Такі ж стікери є на зарядному пристрої, карті пам'яті, акумуляторі або usb-проводі.
3
Зверніть увагу на наявність спеціального стікера знака якості, який розташований на задній частині корпусу телефону. Під батареєю повинна знаходитися наклейка Ростеста, яка говорить про відповідність стандартам зв'язку.
4
Переконайтеся, що голограма на акумуляторі пристрою справжня. З одного кута вона відображає логотип Nokia із зображенням двох рук, а з іншого кута - напис Original Enhancements. Коли ви нахиляєте телефон в різні боки, ви повинні бачити від 1 до 4 точок голограми відповідно.
5
Дізнайтеся про ціну на даний пристрій. Якщо телефон коштує дуже дешево (наполовину або на третину дешевше), то він точно підроблений.
6
Перед покупкою на офіційному сайті Nokia прочитайте технічні дані пристрою, який ви купуєте, і порівняйте їх з тим, який придбали. Як правило, підробки важать набагато легше оригіналу.
7
На «сірих» телефонах зустрічаються неофіційні позначення моделей. Пірати можуть легко вибрати певну лінійку для підробок і почати випускати «неофіційні» моделі, яких у справжнього виробника немає (наприклад, модель Nokia N74 стане 100% підробкою, оскільки такого апарату у фінського виробника точно немає).
8
Вивчіть характеристики пристрою. Підроблені моделі іноді мають такі додаткові функції, як можливість перегляду телебачення або наявність слотів для декількох сім-карт. Особливу роль відіграє якість дисплея, який у підроблених моделей залишає бажати кращого.