Як збити температуру при прорізуванні зубів. Як знизити температуру у дитини при зубах.

Багато педіатри дотримуються думки, що невелике підвищення температури в період прорізування зубів у дитини - це нормальне явище. Однак субфебрильную (до 37-38 ° C) температуру обов'язково потрібно збивати, так як така температура дуже небезпечна грудних дітей.
Вам знадобиться
  • -жаропоніжающіе краплі або сиропи;
  • -ванна з прохолодною водою;
  • -жаропоніжающіе свічки;
  • -обезболівающій гель для зубів;
  • -дитяче заспокійливе (за необхідності).
Інструкція
1
Щоб швидко збити високу температуру у дитини старше року, дайте йому парацетамол (ацетаменінофен). Це найбезпечніше жарознижувальну на сьогоднішній день. Застосувавши його в разовій дозі 10-15 мг/кг ваги тіла в розчині всередину, ви знизите температуру тіла, приблизно на 1-1,5 ° С. Для зниження температури у немовляти можете використовувати також краплі тайленол або жарознижуючі свічки, наприклад, Калпол. Пам'ятайте, свічки застосовувати можна не більше трьох днів поспіль. Після 6 місяців можете використовувати нурофен і Мотрин (краплі). Нурофен дуже солодкий і ви зможете дати його дитині без праці.
2
Наберіть теплу ванну, температура води повинна бути майже прохолодною. Опустіть дитину в воду. Приймати ванну він повинен кілька хвилин, якщо ви «перетримаєте» його і він почне тремтіти, температура підвищитися ще більше. Постійно давайте пити малюкові воду кімнатної температури, зовсім маленьким дітям можна подавати регідрон або педіалайт.
3
Для того щоб дитина переносив температуру трохи легше, тримайте його голову прохолодною, поклавши на лоб і потилицю мокру серветку. Не забувайте знеболювати ясна спеціальними кремами і гелями, при необхідності дайте малюкові і дитячі заспокійливі засоби. Не одягайте на дитину зайвий одяг, ні в якому разі не вкутуйте і не вкривайте щільно. Кілька разів на день провітрюйте кімнату. Якщо використовуєте памперси, зніміть їх і постарайтеся не одягати. У тому випадку, якщо висока температура тіла у дитини тримається більше 4-5 годин - викличте дільничного лікаря або швидку допомогу, адже у багатьох випадках прорізування зубів супроводжується ГРВІ тощо.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не давайте дитині аспірин, так як після його прийому може виникнути синдром Рейє (дуже висока смертність). Чи не розтирайте дитини спиртом.
Корисна порада
Якщо висока температура тримається кілька днів і супроводжується, наприклад, розладом шлунка, кашлем або нудотою - обов'язково викличте додому дільничного лікаря або карету швидкої допомоги. Не займайтеся самолікуванням, якщо ви не впевнені, що температуру викликало саме прорізування зубів.
Прорізування зубів - протяжний у часі процес, що вимагає великих емоційних затрат. Небагато мами можуть порадіти, що їхні діти при цьому майже не страждали. Слюні, біль у роздратованих яснах, безсоння - крім усього цього, малюків може мучити ще й висока температура.
Інструкція
1
Підвищення температури в період прорізування зубів у дітей - явище часте. Якщо температура субфебрильна - близько 37оС, можна спробувати обійтися домашніми засобами. Чи не кутайте малюка, не давайте йому перегріватися, зніміть одноразовий підгузник. Якщо в кімнаті досить тепло, одягніть його легше. Якщо у вас грудничок - не відмовляйте йому в грудях, якщо малюк вже п'є воду - поїть його досхочу. Можна обтерти його ледь теплою водою, особливо приділяючи увагу складочкам під пахвами і в паху. Ні в якому разі не обтирайте дитини горілкою, спиртом або оцтом, навіть розведеними - проникність шкіри у дітей дуже висока, в кращому випадку крихітка отримає подразнення шкіри, в гіршому - отруєння.
2
Якщо температура все ж піднімається і досягає загрозливих значень вище 38оС, вам не обійтися без медикаментозного втручання. Дайте дитині жарознижуючий - парацетамол або ібупрофен (Панадол, Нурофен, Еффералган), якщо це дозволено вашим педіатром. Це обов'язково має бути дитяча форма ліки - сироп або свічки. Свічки більше підійдуть найменшим і тим дітям, у яких може виникнути алергічна реакція на ароматизатори і смакові добавки, що входять до складу сиропу.
3
Якщо після прийому жарознижуючого температура не знижується, якщо вона тримається довше 3 днів - це привід для звернення до лікаря. Температуру при прорізуванні зубів важливо не сплутати з більш серйозним захворюванням. Викличте педіатра, якщо температура супроводжується нежиттю, кашлем, блювотою або діареєю, якщо вона піднімається вище 39оС або вперто не знижується, якщо дитина довго сильно плаче.
4
Змастіть роздратовані ясна спеціальним гелем (Калгель, Камістад) або дайте дитині іграшку-прорізувач, щоб угамувати біль і відвернути - чим більше малюк плаче і хвилюється, тим довше буде триматися температура. І, звичайно, заспокойтеся самі. Прорізування зубів - важкий час, але й воно пройде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aaJ86rydhik