Як з'єднати тому жорсткого диска. Як обьеденить поділений хард диск.

Коли виникає необхідність об'єднати локальні диски в один розділ, рекомендують використовувати спеціальні програми. Але даний процес можна здійснити й іншим способом.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Спробуйте з'єднати томи жорсткого диска під час установки операційної системи Windows Seven. Запустіть цей процес, вставивши диск в DVD-привід і перезагрузив комп'ютер. Продовжуйте слідувати пошаговому меню доти, поки не з'явиться список доступних для установки розділів.
2
Тепер натисніть кнопку «Налаштування диска" і виділіть один з розділів, який братиме участь в процесі злиття томів. Натисніть кнопку «Видалити». Повторіть цю процедуру з іншими розділами диска. Тепер натисніть кнопку «Створити». Вкажіть розмір майбутнього томи . Він виходить складанням розмірів видалених розділів. Виберіть тип файлової системи.
3
Продовжіть процес установки ОС на один з підготовлених розділів. Мінус даного способу в тому, що всі томи будуть відформатовані в процесі з'єднання. Якщо ж вам необхідно зберегти файли, то скачайте і встановіть програму Partition Manager.
4
Обов'язково виберіть ту версію додатка, яка підходить до встановленої операційної системи. Перезавантажте комп'ютер або ноутбук і запустіть програму Partition Manager.
5
Тепер знайдіть на панелі інструментів вкладку «Майстра» і відкрийте її. Перейдіть в меню «Додаткові функції» і в розгорнулося підменю виберіть пункт «Об'єднання розділів».
6
Натисніть кнопку «Далі», встановивши попередньо прапорець біля пункту "Режим досвідченого користувача». Тепер виберіть розділ, до якого ви приєднаєте додаткові томи . Натисніть кнопку «Далі». Тепер вкажіть один розділ, який ви будете об'єднувати з обраним раніше. Врахуйте, що програма дозволяє з'єднувати тільки 2 розділу за один етап. Натисніть кнопку «Далі».
7
У новому меню з'явиться візуальне відображення стану жорсткого диска до і після процесу об'єднання томів. Натисніть кнопку «Далі», якщо всі параметри задані вірно. Тепер натисніть кнопку «Готово».
8
Знайдіть і натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни». Дочекайтеся завершення процесу злиття томів.