Як створити образ диска.

Для зберігання даних, записаних на DVD-диск, багато хто просто копіюють їх на вінчестер. Але в деяких випадках розумніше створити образ диска, щоб надалі можна було перезаписати його або використовувати в якості альтернативи даним DVD.
Вам знадобиться
  • - ImgBurn.
Інструкція
1
Скористайтеся найпростішої програмою, призначеної для створення образ а диска. Скачайте утиліту ImgBurn і встановіть її. Запустіть програму. Після запуску виберіть пункт Create image file from disc. Виберіть DVD-привід, в якому знаходиться потрібний диск.
2
Тепер натисніть кнопку Create і виберіть папку, в яку необхідно зберегти отриманий образ . Натисніть кнопку Ok і дочекайтеся завершення створення ISO- образ а.
3
Якщо ж вам потрібно створити образ одного або декількох розділів жорсткого диска, а не DVD, то скористайтеся функцією операційної системи Windows Seven. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Система і безпека».
4
Тепер перейдіть в меню «Архівація та відновлення». У лівій колонці буде розташований пункт «Створення образ а системи». Перейдіть до нього. Дочекайтеся завершення сканування підключеного обладнання. У вікні, виберіть місце, куди збережеться майбутній образ . Для підвищення ступеня збереження даного архіву рекомендують використовувати зовнішній USB-накопичувач.
5
Натисніть кнопку «Далі» після вибору сховища. У новому вікні будуть вказані розділи жорсткого диска, що підлягають архівації. Зазвичай це те, на якому встановлена операційна система, і завантажувальний сектор жорсткого диска. Тепер натисніть кнопку «Архивировать» і дочекайтеся завершення цього процесу. Пам'ятайте, що не варто продовжувати працювати в середовищі Windows під час створення архівного образ а.
6
Щоб відновити ОС зі створеного образ а, використовуйте інсталяційний диск Windows 7. Після запуску програми установки системи виберіть пункт «Додаткові параметри відновлення». Вкажіть параметр «Відновити систему з образ а». Виберіть потрібний файл- образ та натисніть кнопку «Відновити». Даний процес може зайняти досить багато часу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0fB3op0WWlo
Все більше число користувачів воліє зберігати дані з CD і DVD дисків у вигляді їх образу. Це допомагає швидко отримати доступ до потрібної інформації або створити точну копію попереднього диску.
Вам знадобиться
  • - Daemon Tools.
Інструкція
1
Для створення образу диска можна використовувати безліч різних утиліт. Всі вони володіють своїми перевагами і недоліками. Якщо ви вирішили використовувати програму Daemon Tools Pro, то встановіть її і перезавантажте комп'ютер. Це необхідно для завершення установки програми. Запустіть утиліту Daemon Tools Pro.
2
Вставте потрібний диск в DVD-привід. Відкрийте вкладку «Сервіс» і виберіть пункт «Створити образ» або просто клікніть по аналогічній написи, розташованої в лівому меню робочого вікна. Після появи вікна з заголовком «Створення образу» виберіть у полі «Привід» потрібний дисковод. Виберіть із запропонованих варіантів параметри швидкості читання диска. Краще вказати максимально допустиме значення, щоб прискорити процес створення ISO-образу.
3
В пункті «Вихідний файл образу» вкажіть папку, в яку буде збережений створений ISO-файл. Встановіть галочки навпроти пунктів «Видалити образ при помилку» і «Додати в каталог образів». Встановіть пароль на майбутній ISO-файл, якщо в цьому є необхідність. Тепер натисніть кнопку «Старт» і дочекайтеся появи нового меню. Активуйте пункт «Закрити це вікно при успішному завершенні», встановивши поруч з ним галочку. Дочекайтеся, поки програма завершить створення ISO-образу.
4
Якщо у вас встановлена програма Daemon Tools Lite, то запустіть її і дочекайтеся появи відповідного значка в системному треї. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Створення образу». Виконайте алгоритм, описаний в попередніх кроках. Пам'ятайте про те, що не всі версії програми Daemon Tools Lite призначені для створення образів.
5
Врахуйте, що творці програми Daemon Tools рекомендують використовувати версію Pro для створення образів. Якщо є можливість, то скористайтеся саме їй. В якості альтернативи ви можете спробувати створити образ утилітою Alcohol.