Як підключити 2 комп'ютера з мережних картам.

Більшість власників декількох комп'ютерів або ноутбуків воліють з'єднувати ці пристрої в локальну мережу. Для створення найпростішої домашньої мережі можна не використовувати додаткового мережевого обладнання.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Включіть обидва комп'ютера. Візьміть заздалегідь підготовлений мережевий кабель. Підключіть його конектори з мережевими картами комп'ютерів. Дочекайтеся автоматичної настройки локальної мережі на обох пристроях.
2
Щоб отримати доступ до іншого комп'ютера, натисніть одночасно клавіші «Пуск» і R. Введіть в відкрилося вікно команду//IP-адреса ПК. Якщо ви не знаєте IP комп'ютера, до якого потрібно підключитися, відкрийте список активних мереж на цьому ПК.
3
Клацніть правою кнопкою миші по значку потрібної локальної мережі. Виберіть пункт «Стан». У меню, натисніть кнопку «Відомості». Знайдіть в новому вікні IP-адреса цього мережевого адаптера.
4
Щоб не виконувати постійно перевірку IP-адреси мережевого комп'ютера, задайте для нього статичне (постійне) значення. Для цього відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Панель управління». Відкрийте меню «Мережа та інтернет». Виберіть пункт «Центр управління мережами і загальним доступом». Клацніть по пункту "Зміна параметрів адаптера».
5
Тепер клікніть правою кнопкою миші по значку мережевої карти, яка підключена до іншого комп'ютера. Виберіть пункт «Властивості». У меню, знайдіть і виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP (v4)». Тепер натисніть кнопку «Властивості».
6
Активуйте функцію «Використовувати наступний IP-адреса», встановивши прапорець біля відповідного пункту. Введіть значення IP-адреси для цього мережевого адаптера, наприклад 137.165.137.1. Натисніть клавішу Tab для автоматичного визначення маски підмережі.