Як збільшити обсяг локального диска. локальні диски зміна обсягу.

Коли потрібно збільшити обсяг локального диска зазвичай вдаються до допомоги додаткових програм. Це дозволяє більш якісно і точно налаштувати параметри зміни стану розділів.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму Partition Manager. Необхідно використовувати версію утиліти, яка здатна працювати в середовищі вашої операційної системи. Перезавантажте комп'ютер, щоб програма отримала додаткові відомості про стан жорстких дисків і їх розділів.
2
Запустіть Partition Manager. Встановіть галочку напроти пункту «Режим для досвідчених користувачів" і натисніть кнопку "Далі". Тепер відкрийте меню «Майстра», яке розташоване над панеллю інструментів програми. Клацніть по пункту "Перерозподіл вільного місця між розділами».
3
У вікні просто натисніть кнопку "Далі". Тепер виберіть пару розділів жорсткого диска , між якими необхідно перерозподілити вільне місце. Натисніть кнопку «Далі».
4
Тепер, переміщуючи бігунок, встановіть потрібний розмір для обох розділів. Врахуйте, що для збільшення розміру локального диска може бути задіяно тільки вільний простір іншого. Якщо вам потрібно значно збільшити розмір тому, то попередньо видаліть всі непотрібні дані з диска -донора. Натисніть кнопку «Далі» після завершення настройки розмірів майбутніх дисків.
5
У вікні просто натисніть кнопку «Готово». Тепер відкрийте меню «Зміни». Знайдіть у ньому пункт «Застосувати намічені зміни» і клацніть по ньому. Відразу після цього запуститься процес збільшення потрібного розділу.
6
Якщо в процесі перерозподілу місця бере участь системний розділ жорсткого диска , то через деякий час з'явиться вікно, що містить прохання перезавантажити комп'ютер. Натисніть кнопку «Перезавантажити зараз». Програма Partition Manager продовжить виконання операцій в режимі MS-DOS одразу після перезавантаження системи.
7
Після завершення процедури включите комп'ютер і відкрийте список локальних дисків. Переконайтеся в тому, що операція проведена вірно.
Жорсткий диск (HDD-hard disk drive) - пристрій, призначений для накопичення та зберігання інформації в будь-якому ПК. Ємність диска визначає кількість даних, які він здатний вмістити. Невпинне вдосконалення технології запису даних на магнітний диск дозволяє збільшувати його ємність. І в даний час її вища межа становить 3000ГБ або 3 Терабайт.
Інструкція
1
При установці ОС на комп'ютер користувач, як правило, ділить свій жорсткий диск на два або три розділу, за бажанням, привласнюючи їм певний обсяг, розміряючи кожен з покладеними на нього функціями. Іноді в процесі роботи з'ясовується, що виділеного обсягу виявляється не достатньо на тому чи іншому диску. Зазвичай, це пов'язано з неправильним розподілом основного диска при установці Windows. Вибір оптимального співвідношення частин при діленні приходить з досвідом. І якщо вам не пощастило вгадати це співвідношення спочатку, не біда, вихід є завжди.
2
Наприклад, якщо системний диск перевантажений, то перш ніж приступити до зміни геометрії вашого диска , спробуйте спочатку «навести на ньому лад». Можна елементарно почистити його, видаливши тимчасові і застарілі файли, переглянути актуальність деяких встановлених програм і видалити непотрібні, справити дефрагментацію диска і т. Д.
3
Або, якщо у вас фізично один диск, відкрийте правою кнопкою миші "Мій комп'ютер", в розділі "Керування комп'ютером" виберіть «Управління диска мі» і змініть процентне співвідношення поділених частин. Якщо у вас два фізичних диска , можна просто перенести частину інформації на менш завантажений, за винятком системних папок.
4
Можна так само заново поділити диски, почавши установку Windows з завантажувального диска , перезагрузив перед цим комп'ютер і вказавши пристрій завантаження. Це оптимальний варіант, до того ж дозволяє усунути всі накопичені помилки і збої в роботі ОС, але при цьому втрачаються всі дані з вашого диска .
5
Ще спробуйте використати програму Acronis True Image, що дозволяє відокремити потрібну кількість вільних мегабайт з одного диска і додати його до іншого (перевантаженому). Її можна відшукати на диска х зі складальними версіями Windows (Zver або XTreme). Хоча теж є ймовірність втрати даних, якщо ви новачок в цій справі.
6
Якщо цей варіант не прийнятний, і інформацію втрачати не хочеться, тоді використовуйте програму Acronis Disk Director Suite. У ній міститься режим «Майстер» з покроковими інструкціями. Вибираєте функцію «Збільшити вільний простір», і уважно виконуєте всі вказівки. При цьому зберігається працездатність системи і вся інформація на диска х.
7
Для цих же цілей існує ще програма Norton Partition Magic 8, але враховуючи численні відгуки про її сумнівну якість і ефективності, будьте обережні в своєму виборі. Тим більше, що розробка Partition Magic давно припинена
Корисна порада
Та й скільки б ви не бігали, збільшити розмір вінчестера не вдасться. Збільшувати ми будемо місце на одному з локальних дисків вашого комп'ютера за рахунок зменшення місця на іншому диску, як бачите, ніякого чаклунства. Існує декілька спеціалізованих програм для роботи з дисками вашого комп'ютера, я буду показувати приклад роботи на програмі Acronis DiskDirectorSuite. І за допомогою неї ми вирішимо наступне питання: Як збільшити диск C за рахунок диска D? І так, поїхали