Як встановити підсилювач.

Акустична система - особлива гордість автовласника, і кожен хоче, щоб звук був на висоті. Автомагнітоли рідко володіють достатньою вихідною потужністю або ж мають при хорошій потужності неприйнятно високу ціну. Кращий вихід - встановити додатковий підсилювач. Оскільки вартість установки найчастіше наближається до вартості самого підсилювача, то можна непогано заощадити, якщо встановити підсилювач самостійно.
Інструкція
1
Перш за все, як би банально це не звучало, уважно вивчіть інструкцію з встановлення підсилювача. При неправильному підключенні або установці, електроніку такого класу легко вивести з ладу.
2
Потім необхідно правильно вибрати місце для установки пристрою. Вимог до його розміщенню декілька: можливість швидкого доступу, хороша вентиляція, міцність кріплення, виключення можливості механічного пошкодження.
3
Залежно від типу кузова автомобіля переважні наступні місця - під сидінням автомобіля, в багажнику, на задній полиці. Найбільш простим і ефективним способом буде установка підсилювача під задньою полицею всередині багажника, при цьому підсилювач буде добре вентилюватися, а вся проводка буде прихована в багажнику.
4
Перед початком робіт відключіть акумулятор щоб уникнути замикань в процесі установки.
5
Потім придбайте і встановіть кабель живлення для системи. На даному етапі уточніть з документації перетин і тип кабелю. У разі застосування невідповідного провідника, можливі проблеми в роботі підсилювача аж до повної не функціональні.
6
Прокладати кабель бажано по найкоротшому шляху, при цьому уникайте натягу або сильних вигинів. Після прокладки кабелю не підключайте його до клем підсилювача і бортовий мережі автомобіля до закінчення монтажних робіт, щоб уникнути виходу підсилювача з ладу.
7
Встановлення та під'єднання заземлення. Після цього підключіть акустичні кабелі до гучномовців. Обов'язково дотримуйтеся при цьому зазначену на динаміках і підсилювачі полярність. Прокладіть і підключіть сигнальний і керуючий кабель від головного пристрою.
8
Після закінчення підключення ще раз перевірте правильність з'єднання, міцність і надійність заземлення. Підключіть акумулятор автомобіля. Увімкніть головний пристрій і підсилювач, перевірте роботу акустичної системи.