Як купити будинок у Фінляндії.

Для громадян Росії більш доступним житлом стало придбання закордонної нерухомості, зокрема в Фінляндії , у порівнянні з покупкою квартири в Москві або Підмосков'ї, де ціни в рази вище.
Інструкція
1
Для тих людей, хто має у своєму вільному розпорядженні від 1,2 мільйона рублів, можна вкласти кошти в покупку будинку в Фінляндії . Адже Фінляндія - країна з численними озерами, лісами і чистим повітрям, країна з одним з найнижчих показників злочинності, розвиненою інфраструктурою і найчистішої екологією. Купівля нерухомості за кордоном приваблива для росіян тим, що дає право на отримання Шенгенської мультивізи. А порівняно невелику відстань між Росією і Фінляндією дає можливість дістатися до своїх володінь будь-яким видом транспорту.
2
Для тих громадян, хто не має повну суму для покупки будинку в Фінляндії , можна скористатися іпотечним кредитом даної країни. Щоб отримати іпотечний кредит, необхідно надати такі ж документи на розгляд, як і в Росії, але вони повинні бути переведені на фінський і засвідчені нотаріально. Важливо пам'ятати, що банк йде на певні ризики, надаючи довгострокову позику нерезиденту. Тому максимальна сума кредиту нижче тієї, яку надає банк місцевому жителю, і становить 60% від вартості придбаного будинку. Процентні ставки вище на 1-2% тих, які прописані для корінного населення. Вік позичальника повинен бути вище 21 року і нижче 65, а термін кредиту не більше 7 років. На прийняття банком позитивного рішення впливає наявність у власності іншої нерухомості й розмір початкового внеску. Також при видачі позички банк звертає увагу на стан кредитної історії клієнта.
3
Якщо у вас є нерухомість, суми з продажу якої буде достатньо для придбання будинку в Фінляндії , то сміливо беріться за справу. Для себе вирішите, що для вас вигідніше: спочатку продати своє житло, отримати за нього гроші і придбати закордонну нерухомість; або здійснити альтернативну операцію з одночасною купівлею-продажем. Єдина заковика останнього варіанту є згода/незгода учасника останнього ланки в ланцюжку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_Lk4lHGVRFQ