Як скласти резюме медичного представника. Як правильно заповнити резюме на роботу медичний представник.

Вміти грамотно скласти резюме на вакансію медичного представника - половина успіху в пошуках бажаної посади. Більшість фармацевтичних компаній, особливо іноземних, оцінюють потенційного співробітника за інформацією про досвід роботи.
Інструкція
1
Виберіть форму резюме , в якій вкажіть послідовно освіту, додаткова освіта та досвід роботи в аналогічній посаді в хронологічному порядку. В графі "Додаткова освіта" вкажіть всі тренінги та курси, які ви пройшли на попередньому місці роботи. Якщо у компанії, в якій ви хочете працювати, є своя встановлена форма резюме , чітко дотримуйтесь інструкцій щодо його заповнення. Оцінювати вас як кандидата будуть вже по цих навичкам.
2
В графі "Попереднє місце роботи" докладно опишіть свої посадові обов'язки і категорію клієнтів. Обов'язково вкажіть причини звільнення та пошуку нового місця роботи. Не пишіть, що не змогли знайти спільну мову з регіональним керівником - ця фраза відлякає працедавця. І тим більше не пишіть, що хронічно не виконували поставлене план. Краще сформулюйте причини відходу якомога більш обтічними, щоб у компанії сформувалася думка про вас як про різнобічному людині. Наприклад, причиною пошуку нової роботи став інтерес в іншому розділі медицини, у зв'язку з постійними новими дослідженнями і впровадженнями в даній області.Дати прийому на роботу та звільнення, зазначені в резюме повинні точно збігатися із записами в трудовій книжці .
3
В резюме є графа "Хобі і розваги". У дану графу потрібно вносити тільки ті дані, які відносяться до медицини і науці взагалі. Наприклад, читання наукової літератури або постановка дослідів в галузі біології. Не пишіть про свої захоплення типу азартних ігор, це насторожить роботодавця. Відповіді на питання в цьому розділі резюме повинні бути максимально щирими, роботодавці в області просування фармакологічних препаратів і медичного обладнання дуже уважно ставляться до інтересів працівника. Приготуйтеся до докладного розповіді про своє хобі на співбесіді.
4
Вивчіть своє резюме напам'ять, в будь-який момент вам подзвонять і почнуть ставити уточнюючі питання. Відповіді повинні відповідати заповненим анкетними даними. Оцініть свій досвід роботи в даній галузі адекватно. Не відправляйте резюме на посаду порядком вище, якщо ви не маєте аналогічного досвіду роботи. Підвищення зазвичай проходить в рамках однієї і тієї ж компанії, іноді особливо талановитих співробітників запрошують на підвищення в іншу компанію самі роботодавці.
5
Не старайтесь приписувати зайве до своїх досягнень на попередніх місцях роботи, це відразу з'ясується на співбесіді і відмова вам буде забезпечений. Будьте лаконічні і грамотні, це дві складових правильного резюме і успішного пошуку нової роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wgE8monQb_o
Зверніть увагу
У компанії може бути своя форма резюме, її потрібно заповнити уважно і достовірно.
Корисна порада
Уважно заповніть дати звільнень і прийомів на роботу.