Як відремонтувати паливний насос.

Паливна система автомобіля - його «кровоносна система», а серцем її є паливний насос (бензо насос ). Кок тільки він починає приходити в непридатність, відразу змінюється характер роботи двигуна. Це не дивно, так як в цьому випадку починає зменшуватися подача палива в його циліндри. Крім того, періодичне смикання машини змушує водія знаходиться постійно в стресовому стані.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ 8х10;
  • - гайковий ключ 12х13;
  • - комбінована викрутка;
  • - чиста ганчір'я;
  • - гас.
Інструкція
1
Перевірте паливний насос . Для цього зніміть відвідний шланг з його штуцера і різко кілька разів натисніть на кран ручний підкачування палива. Якщо з штуцера чи не з'явиться струмінь бензину, значить паливний насос не справний. Крім того, при експлуатуванні автомобіля в жарку погоду, може відбутися залипання клапана паливного насос а. Зупиніться, охолодіть його корпус мокрою ганчіркою.
2
Зніміть паливний насос з автомобіля. При цьому потрібно бути уважним і обережним, дотримуватися всіх правил і рекомендації при обслуговуванні автомобіля. Послабте затяжку хомутів, що знаходиться на подаючому та зворотному паливних шлангах. Для цього скористайтеся хрестоподібної викруткою. Зніміть шланги зі штуцерів паливного насос а. Будьте уважним, так можливий витік бензину. Щоб цього не сталося, закрийте отвори в шлангах болтами на М8.
3
Візьміть ріжковий ключ на 13. Відкрутити зовнішню регулювальну прокладку, теплоізоляційну проставку, що йде разом з штовхачем. Не забувайте про другий прокладці, яку позначте, що б при складанні не переплутати з першою. Демонтуйте паливний насос .
4
Розберіть бензо насос , перед цим вимийте його гасом і витріть сухою ганчіркою. При розбиранні паливного насос а відкрутіть кріпильний болт кришки, зніміть її і фільтр. Після чого відкрутіть кріпильні гвинти корпусу до кришки, роз'єднаєте їх. Зніміть пружину і вузол діафрагм. Огляньте діафрагму, у разі пошкодження - замініть. Однією з ознак її пошкодження є сильний запах палива в підкапотному просторі. На корпусі паливного насос а можна помітити патьоки з дренажного отвору. Продовжувати експлуатацію транспортного засобу в цьому випадку заборонено.
5
Замініть штовхач. Для цього зніміть теплоізоляційну прокладку з штовхачем насос а всередині. Замініть разом з штовхачем і регулювальні прокладки. Їх товщина 0,3 мм, 0,7 мм, і 1,2 мм. Для визначення необхідної слід провертаючи колінчастий вал вибрати максимальної розмір штовхача. Дотримуйтесь правило, що між блоком циліндрів і теплоізоляційної проставкой обов'язково ставиться прокладка 0,27-0,33мм.