Як зробити КПК.

Зробити КПК з підручних матеріалів або іншої техніки практично неможливо. Якщо навіть і спробувати це зробити, то час і гроші, витрачені на самостійну збірку, перевищать всі тимчасові і матеріальні витрати на пошук і покупку цієї техніки. А ось перепрошити вже наявний КПК цілком можливо.
Інструкція
1
Якщо ви новачок в установці нового програмного забезпечення, то скористайтеся краще офіційної «перепрошивкой» КПК . Інструкція зазвичай поставляється в комплекті зі стандартним ПО. Якщо на вашому комп'ютері встановлена ОС не нижче Windows XP, то проблем з прошивкою не буде.
2
Відкрийте файл readme і прочитайте інструкцію по установці додаткового програмного забезпечення. З'єднайте КПК з комп'ютером. На екрані вашого комунікатора повинен буде висвітитися запит на код активації для перепрограмування. Отримати його можна на сайті виробника вашого КПК . Після того як ви введете код, почнеться процес перепрошивки.
3
Для багатьох користувачів, перепрошити свій КПК за допомогою офіційної версії, може стати неприємною несподіванкою, що після цього в основній пам'яті комунікатора залишається занадто мало місця. Саме тому існує і неофіційна прошивка КПК .
4
Зверніть увагу: для неофіційної перепрошивки потрібна попередня установка програми flasher.exe. Все прошивки йдуть у файлі з розширенням .bin.
5
Повністю зарядіть КПК . Закрийте процес ActiveSync або забороніть USB-з'єднання («Файл» -> «Параметри» -> зняти прапорець з «Дозволити USB-з'єднання»).
6
Запустіть flasher.exe. Завантажте КПК в режимі прошивки. Для цього необхідно одночасно натиснути «Харчування» і «Запис» (кнопка розташована під регулятором гучності) і стилусом - Reset. Потренуйтеся попередньо при вимкненому КПК , якщо у вас ще немає необхідної вправності в роботі з комунікатором.
7
Зачекайте, поки не з'явиться вікно прошивки. Підключіться до комп'ютера. Виберіть в програмі flasher.exe прошивку. Зачекайте завершення процесу. Після цього натисніть одночасно пальцем «Харчування» і Reset - стилусом. Далі натисніть і утримуйте червону кнопку аж до появи повідомлення про «жорстку перезавантаження». І нарешті, натисніть і утримуйте деякий час ліву софт-кнопку Yes. Прошивка завершена.