Як налаштувати електронну пошту.

Навіть якщо у вас вже є скриньку електронної пошти, нерідко виникає необхідність створити ще один. А у представника старшого покоління електронної поштової скриньки може не бути зовсім. Сучасні поштові служби дозволяють створювати ящики об'ємом до декількох гігабайт.
Інструкція
1
Оберіть сервер, на якому ви хочете завести поштову скриньку. Якщо він у вас не перший, рекомендується вибрати такий сервер, на якому ящика у вас ще немає.
2
Перейдіть на головну сторінку веб-інтерфейсу сервера.
3
Перейдіть по посиланню або натисніть на кнопку (залежить від сервера) під назвою «Реєстрація». Іноді вона називається по-іншому, наприклад, у сервера «Яндекс.Пошта» - «Завести пошту ».
4
Введіть наступні дані: - ім'я та прізвище (можна і несправжні, але тоді ви не зможете відновити пароль, використовуючи паспорт); - логін (ім'я користувача); - пароль; - відповідь на секретне питання; - адреса будь-якого з наявних ящиків, за їх наявності; - номер мобільного телефону для відновлення пароля (якщо таке поле є); - розшифровку каптчі.На деяких серверах ці дані необхідно вводити в кілька етапів.
5
У разі якщо логін виявився зайнятим, придумайте інший або виберіть один з декількох автоматично запропонованих варіантів.
6
Пароль зробіть складним. У ньому не повинно бути: - слів, які є в словниках; - номерів телефонів; - номерів машин; - днів народження, весілля, іменин; - послідовностей, що складаються лише з цифр; - будь-яких інших даних, які можуть бути відомі злоумишленнікам.Лучшім паролем є такий, в якому одночасно присутні великі і малі літери, цифри, розділові знаки. Пароль обов'язково запишіть на папері. На перших порах вам доведеться діставати цей папір всякий раз, коли необхідно увійти в поштову скриньку, а потім ви його запам'ятаєте.
7
Як відповідь на контрольне запитання найкраще введіть хаотичну послідовність символів (набагато довшу, ніж пароль), яку також без помилок перепишіть на папір.
8
Якщо вам буде запропоновано ввести у форму на сайті код, отриманий по SMS, введіть його. Даний спосіб підтвердження не має нічого спільного з шахрайством, яке практикують деякі «штучно ігрові сервіси» (там після введення в форму коду, отриманого по SMS, з рахунку абонента списується велика сума).
9
Після завершення реєстрації увійдіть в поштову скриньку, використовуючи видані вам логін і пароль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N_r6LoFOS3g