Як перебрати карбюратор.

Двигун автомобіля не може функціонувати без подачі палива, точніше без якісно підготовленої паливно-повітряної суміші. Для цього застосовується карбюратор , в якому за рахунок перемішування частин повітря і бензину вона і створюється. Багато автолюбителів, у яких карбюратор ниє двигуни, часто стикаються з проблемами засмічення або ж поломки цього пристрою. Ремонт його не представляє особливої складності і зводиться зазвичай до заміни пошкоджених жиклеров або прокладок.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - пассатижи;
  • - ключі на 10 і 13 мм
Інструкція
1
Зніміть карбюратор . Його конструкція, розроблена для автомобілів сімейства ВАЗ, забезпечує двигуну паливну суміш і дає можливість замінювати деякі деталі. Крім того, карбюратор можна відрегулювати і без зняття з автомобіля. Знімайте карбюратор тільки при його заміні, промиванні або заміні його окремих елементів. Для цього ніякі спеціальні інструменти не потрібні - ріжкові ключі 13 і 10 мм, пасатижі і викрутка.
2
Зніміть воздухоочиститель, після чого відключіть привід пускового пристрою, для цього потрібно послабити гвинт кріплення троса приводу повітряної заслінки до важеля, і гвинт кріплення обплетення троса до кронштейна. Витягніть її з тросом з отворів і приберіть в сторону. Від'єднайте привід дросельної заслінки, для цього зніміть пластмасовий шарнір з кульового пальця, який розташований на важелі приводу дросельної заслінки I-й камери карбюратор а. Зніміть паливопровід і патрубок вентиляції картера. Від'єднайте карбюратор від фланця вихлопного колектора, відкрутивши чотири гайки корпусу.
3
Очистіть робоче місце від пилу і бруду, зробіть хороше освітлення там, де будете розбирати карбюратор . Зніміть кришку камери поплавця. Вона кріпиться на корпусу 5-ю гвинтами. Роз'єднаєте телескопічну тягу і важіль повітряної заслінки, для цього стрижень першої злегка підніміть вгору і виведіть з паза. Слідкуйте за прокладкою при цьому. Після зняття кришки корпусу, відкриється доступ до повітряних і паливним жиклерам, а також камері поплавця для їх чистки, продувки і заміни.
4
Замініть паливний жиклер, голчастий клапан, поплавок, ущільнювальну прокладку на знятої кришці. Знизу до корпусу карбюратор а через збірну теплоізоляційну прокладку приєднується двома гвинтами корпус дросельних заслінок. Розбираючи карбюратор будьте обережні: термостійка прокладка, товщина якої 3 мм, з двох сторін ущільнена тонкими картонними прокладками. Прі не акуратному з ними зверненні вони можуть легко прийти в непридатність.