Як включити пристрій.

Щоб пристрій коректно працювало, воно, звичайно ж, має бути справним. Але перш ніж шукати неполадки, переконайтеся, що ваше пристрій підключено, і система його розпізнає. Встановити нове або включити деактивовано пристрій в операційній системі Windows досить просто.
Інструкція
1
Перш ніж перейти до підключення пристрою за допомогою опцій операційної системи, переконайтеся, що воно фізично підключено, то є всі необхідні кабелі інтерфейсу (шлейфи) встраиваемого пристрої знаходяться у відповідних гніздах, а зовнішнє пристрій включено в мережу електроживлення і коректно приєднано до комп'ютера.
2
При першому включенні частина пристроїв розпізнається автоматично і не вимагає від користувача додаткових дій (наприклад, миша, колонки). В інших випадках для коректної роботи необхідно встановити драйвер (відеокарта, сканер). Вставте диск в CD-ROM, відкрийте файл setup.exe, install.exe або autorun.exe або дочекайтеся автоматичного запуску диска. Слідуючи інструкціям інсталятора, інсталюйте драйвер на жорсткий диск свого комп'ютера, якщо буде потрібно, перезавантажте після цього комп'ютер. У разі якщо інсталяційний диск відсутній, завантажте драйвер з офіційного сайту розробника устаткування.
3
Скористайтеся «Майстром установки устаткування», щоб правильно включити пристрій . Для цього перейдіть через меню «Пуск» в «Панель управління» і виберіть у розділі «Принтери та інше обладнання» іконку потрібного пристрою, далі дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Щоб перевірити стан встановленого обладнання, отримати допомогу в установці драйверів або провести діагностику неполадок, клікніть по значку «Установка устаткування» в панелі управління і виберіть зі сформованого списку те пристрій , який потрібно підключити.
4
Щоб включити пристрій , яке вже було коректно встановлено, але з тієї чи іншої причини тимчасово не діяло, викличте вікно «Властивості системи». Для цього з робочого столу клікніть по іконці «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші і виберіть команду «Властивості», натиснувши на неї будь-якої кнопкою миші, або увійдіть в «Панель управління» через меню «Пуск» і виберіть іконку «Система».
5
У діалоговому вікні «Властивості системи» перейдіть на вкладку «Обладнання». Викличте з даної вкладки вікно «Диспетчер пристроїв», натиснувши на кнопку з однойменною назвою. Інший спосіб: через меню «Пуск» викличте команду «Виконати», в порожнє поле введіть mmc devmgmt.msc і натисніть клавішу Enter або кнопку ОК. У вікні «Диспетчера пристроїв» виберіть зі списку тип пристрою, який ви хочете активувати, і розгорніть список пристроїв, натиснувши на значок «+» або якшо двічі лівою кнопкою миші на потрібну строчку.
6
Виберіть в підкаталозі необхідне пристрій і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть команду «Задіяти». Інший спосіб. Двічі клікніть по назві пристрою лівої кнопкою миші або клікніть один раз правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». У вікні, властивостей пристрою перейдіть на вкладку «Загальні», в розділі «Застосування пристрою" в випадаючому списку виберіть рядок «Це пристрій використовується (включено)». Підтвердіть свій вибір. Закрийте вікно властивостей пристрою, диспетчера пристроїв і системи.
Солярій - пристрій, що створює ефект ультрафіолетового випромінювання за допомогою спеціальних ламп. Це забезпечує шкірі загар. Солярії працюють від електричного струму, тому їх необхідно включити в електричну мережу. Час роботи ламп регулюється за допомогою спеціального тумблера.
Вам знадобиться
  • Солярій (вертикальний, горизонтальний або настільний), електрична мережа з допустимою напругою 220 V
Інструкція
1
Відкрийте солярій. Перевірте захисне скло на цілісність. Через нього огляньте лампи на предмет видимих пошкоджень. Вимагайте документи на використовувані лампи. Вони повинні своєчасно змінюватися. Термін служби ламп відзначений в керівництві.
2
Апарат для засмаги працює від електричного струму. Будь солярій оснащений проводом і штекером для включення в електричну мережу. Перевірте ці деталі на цілісність. Візьміть вилку і вставте в розетку. Напруга в мережі має бути 220 V. На корпусі повинна бути лампа-індикатор. При включенні вилки в розетку вона покаже, що солярій включений.
3
Одягніть захисні окуляри. Знайдіть тумблер. Покрутіть його. Коли повернете тумблер, загоряться лампи солярію. Вимкніть пристрій. Тепер слід визначити, який час необхідно для сеансу. На ручці тумблера є ділення, що відзначають час засмаги. Залежно від того, яким є тип вашої шкіри, встановіть час першого сеансу. На кабінах деяких соляріїв є таблиці, що показують необхідний інтервал часу для кожного типу. Встановіть ручку тумблера на той поділ, яке відповідає необхідній кількості хвилин.
4
Всі ці маніпуляції необхідні, якщо солярій ваш власний. Коли ж ви відвідуєте солярій-клуб, то запуск апарату зводиться до натискання кнопки Start. Попередні маніпуляції виробляє черговий адміністратор. Але упевнитися в цілісності покриття і ламп, а також в наявності документів та ліцензій, вам ніхто не заважає.
5
Увійдіть у відведену кімнату. Натисніть кнопку Start. Солярій запуститься. Апарат напевно підключений до reseption, де знаходиться черговий. В цьому випадку час виставляє фахівець, залишається тільки натиснути Start.
6
Горизонтальні і вертикальні солярії включаються однаково. Відмінність може бути тільки в розташуванні кнопок. Перед сеансом необхідно визначитися, яка клавіша відповідає за пуск. Найчастіше вона розташовується на внутрішній поверхні рухомої частини солярію. Якщо не можете її знайти, краще уточніть у чергового. Як правило, кнопка Start досить помітна, і переплутати її складно.
Зверніть увагу
Необхідно переконатися по документам, що лампи солярію своєчасно замінюються. Отримувати загар за допомогою старих ламп шкідливо для здоров'я.
Корисна порада
Перед відвідуванням солярію необхідно проконсультуватися з кваліфікованим дерматокосметологом на предмет наявності або відсутності протипоказань до отримання засмаги в солярії. Цей же фахівець допоможе визначити тип шкіри, це допоможе точно встановити час першого сеансу та їх кількість.