Як відключити рекламу icq.

Програма швидкого обміну повідомленнями ICQ, забезпечує зручне спілкування в мережі інтернет. При цьому багатьох користувачів не влаштовує постійно сменяющаяся реклама в основному вікні програми. Рекламні ролики в icq можливо відключити.
Інструкція
1
В мережі з'явилася велика кількість безкоштовних аналогів icq, в яких відсутня реклама. Але, якщо ви звикли саме до клієнта icq і не хочете встановлювати заново програму, необхідно буде внести зміни в її структуру.
2
Для того щоб відключити рекламні flash ролики в icq вам необхідно володіти правами адміністратора або мати повний набір прав на каталог icq. Якщо у вас запущена програма ICQ, натисніть на значок у вигляді квітки правою клавішею миші та виберіть пункт «Вихід».
3
Клацніть двічі по значку «Мій комп'ютер». Виділіть диск С і натисніть Enter. Відкрийте папку Program Files. Повна адреса папки C: Program FilesICQ6 (або версія ICQ 7 і т.п.).
4
У списку файлів і папок вам необхідно знайти файл MBContainer.dll. Цей файл відповідає за всякого роду рекламу . Видаліть цей файл, натиснувши поєднання клавіш Shift + Delete.
5
Запустіть програму ICQ. На даний момент реклами в програмі не буде. Якщо ви знову вийдете з програми і зайдете в неї, реклама з'явиться знову. Це пов'язано з тим, що розробниками ICQ була передбачена можливість видалення рекламного файлу. Тому програма, при наступному запуску, не знайшовши даний файл (MBContainer.dll), викачує його через інтернет.
6
Знову вийдіть з програми. За вищенаведеним шляху знайдіть файл MBContainer.dll і знову видаліть його. Забороніть всі права на підкаталог Updates, розташований в основній папці програми.
7
Натисніть правою клавішею миші на папці Updates. З контекстного меню виберіть пункт «Властивості», у вікні, перейдіть на третю вкладку «Безпека». В розділі «Групи або користувачі» виберіть пункт System. Поставте покажчик в пункт «Заборонити» навпроти пункту «Повний доступ». Потім натисніть «Застосувати». Таким чином, ви забороните доступ до папок і підпапках каталогу Updates програми ICQ.