Як змінити формат екрану. форматдісплея.

Якщо на моніторі встановлено дуже малий дозвіл, працювати за комп'ютером буде досить незручно. Для кожного екрана є свої оптимальні параметри, і ви можете легко замінити початкові налаштування на один з пропонованих системою варіантів.
Вам знадобиться
  • комп'ютер/нетбук/ноутбук
Інструкція
1
Дозвіл екрана (або робочого столу) залежить від можливостей самого монітора і вашої відеокарти. Кожен елемент має своє максимальне і мінімальне значення. Наприклад, дозвіл 800x600 пікселів буде за замовчуванням встановлено операційною системою Windows при першому запуску. Можливо також, що це значення виявиться для вашого монітора максимальним.
2
Коли ви почнете встановлювати програмне забезпечення та драйвера для відеокарти, то мінімальним дозволом, найімовірніше, стане саме 800x600 пікселів, а максимальне буде розраховано в залежності від того, що зможе підтримувати відеокарта або монітор.Еслі вони підтримують різний діапазон дозволу , автоматично буде обраний самий оптимальний. Таким чином, вам буде доступний той діапазон, при якому зображення на моніторі буде показуватися в відмінному качестве.Устанавлівая максимальний дозвіл, пам'ятайте, що всі значки, які відображаються на екрані монітора, стануть більш чіткими, але при цьому зміняться в розмірі. Чим вище дозвіл, тим вони будуть менше.
3
Щоб подивитися і змінити дозвіл на своєму комп'ютері самостійно, на вільному від тексту та піктограм робочому столі клацніть правою клавішею миші. У випадаючому меню виберіть «Властивість» (ця кнопка знаходиться в самому низу). Після цього вам буде доступно нове вікно, яке називається «Властивості: Екран». Знайдіть вкладку "Параметри" і клацніть по ній лівою клавішею миші. Внизу і трохи лівіше ви побачите невелику таблицю під назвою «Дозвіл екрана ». У ній буде повзунок. Пересуваючи його вліво, ви зменшите дозвіл, а вправо - збільшите.
4
Після установки оптимального для вас дозволу натисніть кнопку «Застосувати». На 15 секунд ви зможете побачити, який дозвіл буде у вашого монітора, і, якщо воно вас влаштує, натисніть кнопку ОК. Виконайте останні дії кілька разів, щоб вибрати з декількох пропонованих системою варіантів найоптимальніший.