Як знайти свій аромат. духи з фероменамі Як вибрати.

Аромат духів можна порівняти з закутує вас шовковим покривалом або другою шкірою. За допомогою парфумів можна підкреслити настрій і шарм, а можна і відлякати оточуючих. Як знайти свій аромат серед сотень флаконів на полицях магазинів?
Інструкція
1
Фахівці рекомендують нюхати за один раз не більше 3-5 ароматів. А ще краще оцінювати їх по одному - так ви отримаєте більш повні враження від парфуму. До речі, тестувати духи краще вранці, коли сприйняття ароматів гостріше.
2
Наносьте духи на шкіру. Така проба дасть точне уявлення, підходять вони вам чи ні. Не поспішайте нюхати відразу ж, після нанесення - почекайте, поки вивітриться спирт. І тільки після цього вдихніть запах. Перше враження від аромату духів вам подарують верхні ноти. Найчастіше вони легкі, яскраві і відчутні всього пару хвилин.
3
Зачекайте, поки тепло вашого тіла і властивості шкіри не змінять запах. Це будуть середні ноти духів - серце парфуму. М'які і теплі середні ноти зазвичай «звучать» протягом години.
4
Оцініть запах через ще пару годин. До того часу вже проявляться нижні ноти парфуму і саме цей запах оточуючі будуть сприймати як ваш.
5
Купуйте духи тільки в тому випадку, якщо всі три ноти аромату викликають у вас приємні емоції. Навіть натяк на роздратування від запаху, через деякий час здатний перерости в огиду до невірно обраним духам.
6
Ніколи не змішуйте запахи духів та інших косметичних засобів. Наносите парфуми на шкіру в тих точках, де можна відчути пульс. Якщо ви хочете подушити одяг, то робіть це з виворітного боку, т.к. духи можуть залишати плями. І запам'ятайте: найкраще аромат зберігається на натуральних тканинах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vWJiLUbbuJ0
Корисна порада
Покладіться на свою інтуїцію. Що б не говорили оточуючі, аромат парфумів повинен, в першу чергу, подобається саме вам. Природно, якщо обраний парфум викликатиме огиду у чоловіка або близьких, то від нього доведеться відмовитися. Але, на щастя, таке трапляється досить рідко.