Як дресирувати хаскі.

Найкрасивіша і зваблива з усіх порід собак - це, мабуть, Хаскі . Вони є одними з найбільш вірних і відданих вихованців. Містити таку собаку зможуть лише люди, що захоплюються спортом, так як Хаскі вимагають тривалих прогулянок на свіжому повітрі. Також вони дуже люблять дітей: у чукотських племен Хаскі виконували функції нянечок. Отже, як же їх дресирувати?
Інструкція
1
Відробіть найпершу і просту для Хаскі команду: «До мене». Найкраще починати навчання і дресирування з раннього віку. Найбільш вдалий час для тренувань - поява в сім'ї малюка. Це робить характер Хаскі добрішими і податливою, адже вони відрізняються незалежністю і волелюбністю. Вовчі коріння проявляються досі в їхньому характері.
2
Знайдіть професійного інструктора для Хаскі , який або зможе допомогти вам теоретично, або за певну плату почне дресирувати вашого улюбленця. Про це всім слід подбати заздалегідь, до настання віку 6-7 місяців. Це допоможе надалі стримувати і приборкувати незалежний характер собаки. Якщо ж почати піклуватися про виховання і дресирування пізніше, то вам доведеться не солодко з собакою з таким характером. Будь-який собака повинна знати основні команди і вміти їх виконувати. Тренування повинні бути правильно складені, а, головне, обґрунтовані як практично, так і теоретично. Професіонали можуть вам дати правильні поради або позайматися з вашим улюбленцем для досягнення потрібного рівня дресирування і виховання.
3
Приділяйте більше часу собаці - це допоможе не тільки їй стати більш дресированою, але і вам краще зрозуміти її. Дотримуйтесь графік прогулянок і занять, годування і сну. Так собака звикне до свого режиму. Будьте чуйним до вихованця, не забувайте про нього. І тоді Хаскі може стати хорошим і вірним другом, який завжди буде поруч.
Зверніть увагу
Хаскі на сьогоднішній день класифікуються як спортивно-їздова порода.