Як використовувати старі речі. Як переробити джинси на стегнах.

Через брак місця в шафі постійно доводиться переглядати речі - чи дійсно вони потрібні і не дарма займають місце. Іноді одяг начебто не потрібна, а викидати шкода. Спробуйте використовувати з користю старі речі в новій якості або віддайте користуватися хорошим людям.
Інструкція
1
Складіть в купу непотрібний одяг. Те, від чого давно хотілося позбутися, забирайте з дому без жалю. А ось з якісними речами обережніше. Віддайте знайомим, що шкода різати і перекроювати, - нехай користуються. З решти можна сконструювати неповторний маскарадний наряд на найближчу вечірку, наприклад, костюм циганки.
2
Візьміть довгу непотрібну спідницю. Підійде і коротка, до якої потрібно буде пришити смуги широкої тканини, наприклад, від старих джинсів, щоб вийшов поділ спідниці. Використовувати при цьому слід тільки штанини. Чим більше штанин, тим краще - у циганок широкі спідниці. По низу джинси обов'язково розпустіть бахрому.
3
Зі старої кофтинки зробіть циганську блузу. Національний колорит вимагає розкльошений з рюшами рукав не більше 2/3 довжини, тому відріжте рукава кофтинки і з обрізків нашейте на рукава волани. Якщо кофтина з короткими рукавами можна зробити волани зі старої тюлевою фіранки.
4
Знайдіть серед непотрібних речей яскравий хустка, шарфик або палантин, який послужить фартушком до вашого наряду. Ідеальною забарвленням буде квіточка, смужка. Пов'яжіть на стегнах. Кінці повинні спадати по спідниці.
5
Знайдіть ще один хустку, образ циганки немислимий без цього головного убору. Пов'язувати потрібно назад кінцями, вузол не занадто низько - на манер бандани, обов'язково поверх розпущеного волосся.
6
Приготуйте аксесуари. Візьміть прикраси, напевно серед старих речей виявляться і які-небудь пластмасові намиста, давно втратили актуальність. Запам'ятайте, в образі циганки з прикрасами перебору бути не може, все блискуче буде до речі.
7
Сшейте циганську сумку. Вона повинна бути місткою, щоб при нагоді туди помістилися всі магічні атрибути: і гадальні карти, і кавове зерно, і чарівний кулю, і косметичка. В якості вихідного матеріалу використовуйте будь трикотажний бадлон. Його легко переробити в сумку. Ображати комір і рукави, щоб вийшла рівна лінія трохи вище лінії грудей. Зрізи зшийте з вивороту. З рукавів зробіть дві бретелі для сумки. Пришити їх з виворітного боку і сховайте шви, підігнувши верхні краї сумки.