Як відремонтувати каблук.

Щоб самостійно відремонтувати взуття, необхідні невеликі навички і трохи вільного часу. Маючи найпростіші інструменти, можна замінити набійку і провести інші ремонтні роботи свого взуття.
Вам знадобиться
  • - гума або поліуретан;
  • - ніж;
  • - ножиці;
  • - рашпіль;
  • - напилок;
  • - спеціальний клей;
  • - цвяхи;
  • - викрутка;
  • - аерозольна фарба.
Інструкція
1
Дійсно, найчастіша поломка каблука - це втрата набійки. Для самостійного ремонту каблуків вам необхідно запастися набоєчна матеріалом. Самим зносостійким вважається поліуретан технічний. У нього гладка і злегка шорстка поверхня. Потім йде поліуретан взуттєвої, він завжди має насічки. А на третьому місці - гума.
2
Для великого пустотілого каблука візьміть набойние матеріал середньої жорсткості, товщиною 4-7 см. На цю заготовку поставте каблук. Обведіть олівцем, залиште трохи запасу до 5 мм.
3
Каблуки, які стерлися навскіс, необхідно спочатку підправити. Щоб їх вирівняти, візьміть рашпіль і акуратно підрівняйте. Прослідкуйте, щоб по висоті каблуки відповідали один одному.
4
Якщо на одному з каблуків залишилася стара набойка, то ізвлекітете її, підчепивши викруткою. Нову набійку зачистите шкіркою. Якщо каблук великий і всередині порожній, тоді заповніть його, дерев'яною пробкою, щоб при ходьбі він не прогинався, якщо набоєчна матеріал м'який.
5
Підберіть необхідну довжину цвяхів. Для цього виміряйте глибину каналу і товщину набійки. Якщо цвях буде довший, то він може розколоти каблук. Товщина цвяха повинна бути близько 2-х мм.
6
Змастіть набійки і поверхня каблука спеціальним клеєм, дайте йому підсохнути і нанесіть ще один шар. Знову витримаєте, потім трохи нагрійте над газовою пічкою і гарненько притисніть набійку до каблука. Ретельно вирівняйте і прибийте цвяхами. Слідкуйте, щоб не залишилося зазорів.
7
Зріжте залишки набійки ножем і обробіть напилком. Краще дати вистоятися відремонтованої взуття добу, вже після цього надягайте і носите.
8
Пообтершуюся фарбу на підборах можна ще підфарбувати. Добре вимийте із засобом для миття посуду, щоб знежирити поверхню, ретельно підсушіть. Далі візьміть аерозольну фарбу в балончику і з відстані 20 см акуратно розпорошите фарбу на каблук. Врахуйте, що цей метод підходить тільки для пластмасових каблуків.
Ремонтувати дрібні несправності у взутті може практично кожен. Якщо навчитися цьому ремеслу, можна не тільки економити на лагодження власного взуття, а й заробляти цим гроші. Найпоширенішою проблемою, що виникає з взуттям, є поломка набойок.
Вам знадобиться
  • клей, цвяхи, штир.
Інструкція
1
Більшість дівчат воліє носити взуття на підборах. Зрозуміло, дуже красиво, але часто псуються набійки призводять до того, що красива взуття більшу частину часу перебуває в ремонтних майстернях. Як же бути в такій ситуації? Для початку необхідно визначити вид зіпсованого каблука. Якщо це каблук-шпилька, то набойка кріпиться на штир з поздовжньою насічкою і закріплюється клеєм. Для каблука «тріска-овал» необхідні два цвяхи і поліуретановий клей. На підлогою підборах набойка кріпиться за допомогою чотирьох цвяхів і закріплюється клеєм.
2
Отже, після того як ви визначилися з видом каблука, необхідно вибрати набійку. Це може бути набійка зі встановленим штирем або металева набійка з отвором. Також в якості набійки можна використовувати цвях або штир без металевого підстави.
3
Після вибору зручної для вас набійки переходите безпосередньо до дій. При роботі важливо врахувати ширину каблука і глибину втулки (отвір для набійки). Далі за допомогою звичайного молотка закріпіть набійку цвяхами. Або ж якщо набойка з встановленим штирем, просто кріпіть її на підборах. Виконану роботу необхідно закріпити клеєм.
4
Часто ситуація ускладнюється несвоєчасним виявленням поломки. При таких випадках втулка може бути заповнена залишками втраченої набійки. Існує кілька шляхів вирішення такої проблеми: витягнути залишився штир, якщо це можливо; проштовхнути штир глибше у втулку; акуратно висвердлити штир. При проведенні подібного ремонту велика ймовірність більш серйозного пошкодження взуття: каблук може тріснути. Тому необхідно підходити до роботи дуже уважно. А краще стежити за своїм взуттям і не допускати подібних ситуацій.