Як оформити балкон квітами.

Для того щоб створити на балконі квітучий сад, що милує око домочадців і привертає увагу перехожих, потрібно не тільки дати волю фантазії, але і врахувати ряд важливих факторів. Озброївшись необхідними матеріалами, довірившись власному смаку та підглянувши різноманітні варіанти оформлення балкона квітами, можна сміливо братися за справу.
Інструкція
1
Створіть міцну конструкцію, яка забезпечить безпеку сусідам нижніх квартир і пішоходам на вулиці. Згідно задуманому дизайну виберіть тару, в яку будете висаджувати рослини: це можуть бути саморобні або покупні ящики з пластика і дерева, квіткові горщики і вазони. Оптимальною глибиною вважається відстань від дна до кромки, рівне 20-30 см. Якщо в підготовлених ємностях не передбачені отвори для відведення зайвої вологи, просвердлите їх самостоятельно.На етапі проектування зробіть акцент на розташуванні рослин на різних за висотою рівнях. Тоді навіть на дуже маленькій площі ви зможете створити ефектний квітник.
2
Підготуйте грунт для висадки рослин в ємності. Використовуйте глинисту і дернову землю, промитий річковий пісок, компост. Змішайте вибрані інгредієнти, добре пролийте грунт і наповніть субстратом ящики і вази для квітів.
3
При виборі рослин, які прикрашатимуть ваш балкон, враховуйте ступінь освітленості і наявність сильних вітрів в місці посадки квітів. На сонячній стороні висаджуйте Санвіталія, агератум, гвоздику китайську, кальцеолярію, гацанію, хризантеми, остеоспермум, діморфотека, тютюн, чорнобривці, пеларгонії, лантану, майорця. В тіні добре приживуться бегонії, геліотроп, фуксії, лобелія і бальзаміни. Якщо поривчастий сильний вітер на вашому балконі частий гість, то висадіть в ящиках агератум, Лобулярія, клумбовие бегонії, Санвіталія, хризантеми, вербену або гацанію. У разі розташування вікон уздовж жвавої автостради прикрасьте балкон невибагливими рослинами: настурцією, жоржинами, петуніями і чорнобривцями.
4
Доглядайте за квітами, використовуваними в оформленні балкона, уважно і регулярно. Міняйте грунт в квіткових ємностях раз на рік навесні, перед висадкою нових рослин. Через 3-4 тижні після посадки удобрите квіти мінеральними елементами, потім повторюйте підгодівлю кожні 2 тижні. Поливайте і обприскуйте рослини в міру необхідності, обрізайте зів'ялі суцвіття і пожовкле листя, а відцвілі рослини замінюйте новими. Такий ретельний догляд забезпечить вашому балкону розкішний вигляд, його зелений убір буде привабливим і свіжим протягом довгого часу.