Як зробити плеєр голосніше.

При прослуховуванні улюбленої музики деколи хочеться, щоб вона звучала якомога голосніше навіть якщо вона поставлена на максимальній гучності. Ви можете збільшити гучність відтворення, зробивши кілька простих кроків.
Інструкція
1
Використовуйте настройки еквалайзера для максимізації гучності відтворення. Вони присутні практично в кожному плеєрі і слушат для того, щоб налаштувати звучання згідно типу відтворюваного треку. Максимізуючи всі параметри еквалайзера, ви зможете зробити гучність настільки великий, наскільки це можливо.
2
Використовуйте аудіо редактор для зміни гучності трека. Найкращим варіантом буде використання Sony Sound Forge або Adobe Audition. Ці редактори мають найкращу якість компресії. Використовуйте ефекти нормалізації та підвищення гучності. Слідкуйте за тим, щоб при зміні гучності не було втрачено милозвучність. Ви можете також відкалібрувати трек згідно тим частотам, які повинні відтворюватися найбільш голосно. Використовуйте ефект "Графічний еквалайзер". Збільште ті частоти, які повинні бути збільшені, після чого збережіть вийшов результат.
3
Для обробки декількох файлів використовуйте програму Mp3Gain. З її допомогою ви можете збільшити гучність у декількох треку. Для цього достатньо встановити цю програму і після запуску додати для обробки ті файли, які ви хочете обробити. Майте на увазі, що даний редактор не дозволяє скасувати зроблені зміни, тому краще всього скористатися варіантом "Зберегти копію". Таким чином, всі треки, які виотредактіруете, залишаться без змін, і на виході ви отримаєте їх копії із збільшеною гучністю.
4
Більшість навушників, що йдуть в комплекті з аудіоплеєрами, мають опір в 32 Ом. Шукайте ті навушники, які мають опір в 16 Ом, так як вони дозволяють відтворювати треки з більш високою гучністю. Також ви можете використовувати навушники з шумопоглинання. З їх допомогою зовнішні звуки будуть чутні в найменшій мірі, тому звучання музики буде більш чітким.