Як прискорити роботу usb порту. підвищити швидкість usb порту.

Сьогодні до USB-порту на комп'ютері підключаються більшість пристроїв. Якщо при підключенні принтера, сканера швидкість USB-порту не так вже й важлива, то коли до нього підключений переносний жорсткий диск, флешка, цифровий фотоапарат в режимі передачі файлів, то швидкість USB-порту відіграє дуже важливу роль. У деяких випадках швидкість роботи USB можна підвищити.
Вам знадобиться
  • - PCI USB-контролер.
Інструкція
1
Перший спосіб допоможе, якщо за замовчуванням на вашому комп'ютері не встановлена максимальна швидкість роботи USB-портів. Увімкніть комп'ютер. Відразу після включення кнопки живлення на системному блоці на клавіатурі натисніть кнопку Del або F1, F2. Після цього ви опинитеся в меню BIOS, в якому знайдіть параметр USB. Виходячи з моделі системної плати і версії BIOS, настройка параметрів USB може бути в різних розділах.
2
Коли параметр USB буде обраний, встановіть для нього максимально можливе значення (швидше за все, це буде USB 2.0). Якщо буде доступно значення Full speed, то встановіть його. При виході з BIOS збережіть налаштування. Комп'ютер перезавантажиться. Тепер швидкість роботи портів помітно зросте.
3
Якщо ваша системна плата оснащена портами USB 1.0, то швидкість їх роботи підвищити не можна. Дізнатися тип портів можна в керівництві до системної плати або в BIOS так, як описано вище. Такі порти самі по собі дуже повільні і високої швидкості від них чекати не доводиться. Виходом із ситуації може стати покупка PCI USB-контролера. Установка пристрою додасть до системної плати нові швидкісні USB-порти. Максимально швидкі контролери - це PCI USB 3.0.
4
Вимкніть комп'ютер від електромережі і зніміть кришку. Встановіть контролер в PCI-слот. Такі слоти є в лівій нижній частині системної плати. Вони підписані. Вставте контролер і прикріпіть гвинтом. Слідкуйте за тим, щоб він був добре зафіксований у слоті. Кришку системного блоку поки не закривайте. Увімкніть комп'ютер. Система автоматично виявить пристрій і встановить драйвера. Коли з'явиться напис про те, що пристрій готовий до роботи, вставте флешку і перевірте. Якщо все працює, закрийте кришку системного блоку.
Корисна порада
Якщо система ніяк не відреагувала на новий пристрій, перевірте, можливо, ви просто не вставили контролер повністю. Повторіть його установку.