Як злити тосол.

Охолоджуюча рідина, виготовлена на основі етиленгліколю, застосовувана в системі охолодження двигунів внутрішнього згоряння і іменована антифризом марки "Тосол 40А" (в перекладі з англійської мови - незамерзаюча рідина), крім своєї основної функції, спрямованої на охолодження працюючого мотора, оберігає двигун від корозії, завдяки спеціальним присадкам. Що істотно збільшує термін експлуатації автомобіля.
Вам знадобиться
  • Викрутка, гайковий ключ на 13 мм, ємність для зливу тосола.
Інструкція
1
Застосування тосола в умовах цілорічної експлуатації автомобіля з часом веде до втрати його властивостей. Визначається якість охолоджуючої рідини простим вимірюванням щільності антифризу. Коли щільність знижується нижче допустимих норм, охолоджуючу рідину в системі охолодження необхідно замінити новим антифризом.
2
У зв'язку з тим, що зазначена рідина є вельми отруйною, то при проведенні її заміни в двигуні, потрібно дотримуватися всіх запобіжних заходів при роботі з отруйними хімічними сполуками.
3
Щоб злити старий тосол, необхідно зняти пробку на розширювальному бачку.
4
У нижній частині радіатора, як правило, з правого боку на отвір, призначене для зливу охолоджувальної рідини з радіатора, надівається гумова або силіконова трубка, яка одним кінцем опускається в ємність, призначену для зливу відпрацьованої рідини. А потім викруткою відкривається зливна пробка.
5
Після ємність для зливу антифризу встановлюється знизу під пробкою, розташованої в нижній точці сорочки охолодження двигуна. Після чого пробка викручується гайковим ключем, і стара охолоджуюча рідина зливається з двигуна.
6
Після загортання пробок на місце через розширювальний бачок система охолодження двигуна заповнюється свіжим антифризом.