Як зашити стіни гіпсокартоном. Як зашиваються стіни панелями в квартирі.

Стіна зашивається гіпсокартоном в тому випадку, якщо вона має великі нерівності, і на її ремонт зовсім немає часу. За допомогою гіпсокартону можна легко зробити стіну ідеально рівною. До того ж, вся робота може бути виконана самостійно.
Вам знадобиться
  • - Гіпсокартонні листи;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - відфутболювальні шнур;
  • - саморізи;
  • - профілі.
Інструкція
1
Перед тим, як займатися монтажем гіпсокартонних листів, зберіть каркас. Для початку відміряйте від низу стіни приблизно 3 сантиметри. На цій відстані накресліть на підлозі лінію. Від її країв проведіть ще дві лінії строго по вертикалі. З'єднайте їх на стелі за допомогою відфутболювальні шнура.
2
Потім прибийте на дюбеля профіль UD по периметру за лінією. Після цього приступите до виставлення міток. Вони повинні знаходитися на відстані 60 сантиметрів перед профілем UD і на стіні. Стінові мітки з'єднайте вертикальними лініями. Уздовж них прибийте П-подібні кріплення через кожні 50 сантиметрів. Потім переходьте до вирізання CD профілю. Він повинен мати необхідну висоту. Звідти його в UD профіль торцем до себе і закріпіть до кріплення за допомогою саморізів по металу. Робити це рекомендується по нитці, яка повинна бути натягнута горизонтально. Залиште між ниткою і профілем зазор в 1 міліметр.
3
Тепер переходите безпосередньо до монтажу гіпсокартонних листів. Для кріплення знадобляться саморізи по металу, які мають довжину 25 міліметрів. Якщо ж стіни кімнати мають висоту більше 2,5 метрів, то використовуйте листи довжиною в 3 метри. Горизонтальних стиків бути не повинно. Стіна буде жорстка, тому не потрібно буде монтувати заставні стикувальні профілі.
4
Після того, як гіпсокартон встановлений, можете зайнятися швами. Найкраще їх проклеювати кутовий стрічкою. У листа обов'язково повинна бути фаска по краю сторони. Виконайте ґрунтовку стику. Потім прошпаклюйте його за допомогою спеціальної шпаклівки для стиків. Далі візьміть стрічку необхідної довжини і добре вимочіть її у воді. Приліпите її до шпаклівки і видавіть надлишки за допомогою гумового шпателя. Потім нанесіть шпаклівку на весь шов і зніміть надлишки ребром широкого шпателя.