Як позбутися від банера-здирника.

Щоб остаточно видалити рекламний банер, іноді необхідно використовувати відразу кілька методів. На жаль, навіть такий підхід не дає гарантії того, що банер не з'явиться знову.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку перезавантажте комп'ютер і утримуйте клавішу F8. В меню додаткових варіантів завантаження виділіть пункт «Безпечний режим Windows». Натисніть клавішу Enter. Зачекайте, поки запуститься безпечний режим операційної системи. Найімовірніше, банер не з'явиться при запуску.
2
Тепер підключіться до інтернету і відвідайте сайт http://www.freedrweb.com/cureit. Скачайте утиліту для швидкого сканування комп'ютера Dr.Web CureIt. Перезавантажте комп'ютер в штатному режимі. Запустіть викачане додаток. Зачекайте, поки завершиться процес сканування комп'ютера. Видаліть всі файли, запропоновані програмою.
3
Якщо утиліта не впоралася з поставленим завданням, то відвідайте наступні ресурси: http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker, http://www.drweb.com/unlocker/index/, http://www.esetnod32.ru/.support/winlock/, http://sms.kaspersky.ru.Заполніте поля, необхідні для визначення типу рекламного баннера . Натисніть кнопки «Знайти код» або «Отримати код».
4
Введіть запропоновані ресурсами комбінації в поле баннера - вимагача. Після введення правильного пароля вікно баннера має закритися.
5
Якщо у вас не вийшло знайти підходящий пароль, то знову перезавантажте комп'ютер і запустіть його в безпечному режимі. Відкрийте локальний диск, на якому знаходиться операційна система. Перейдіть в папку Windows. Тепер відкрийте каталог system32. Відкрийте властивості папки і вкажіть сортування файлів «по типу».
6
Знайдіть всі dll-файли. Видаліть ті з них, чиї назви містять поєднання букв lib. Якщо ви провели операцію видалення «в корзину», то очистіть її. Перезавантажте комп'ютер і запустіть Windows в звичайному режимі. Переконайтеся в тому, що банер відсутній. Проведіть повної сканування операційної системи вашої антивірусною програмою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oUDrDBaNbLE