Як уникнути ускладнень після грипу.

Захворіти на грип можна коли завгодно. Це захворювання проявляється, зокрема, у людей з ослабленою імунною системою. Частіше це відбувається в зимовий період, коли організм отримує недостатню кількість вітамінів.
Інструкція
1
Існує думка, що вилікуватися від грипу не так вже й складно, достатньо випити трохи препаратів, але грипу характерні ускладнення, від яких не так просто позбутися, але уникнути їх появи цілком реально.Не варто лікуватися від грипу всім відомим аспірином. Особливо у дітей після такого лікування може виникнути нудота і блювота, що в після дующем може привести до набряку мозку.
2
Знижувати температуру нижче 38 градусів не слід. Потрібно дати організму самому впоратися з інфекцією. Застосування жарознижуючих в такому випадку може викликати запалення дихальних шляхів.
3
Внаслідок грипу може виникнути порушення миготливого епітелію, який допомагає в очищенні дихальних шляхів. Тому ще одним ускладненням може виявитися потрапляння в організм інфекцій і вірусів, які можуть викликати пневмонію, бронхіт, фарингіт та інші захворювання дихальних шляхів.
4
Літнім людям слід серйозно підходити до лікування грипу , тому що надалі ускладнення може позначитися на серцево-судинній системі.
5
Після видимого одужання не виходьте відразу на роботу. Намагайтеся якомога рідше ходити по вулиці, особливо в холодну пору року або при зміні температур.
6
Виходячи на вулицю, одягайтеся як можна тепліше, бо після перенесення організмом вірусу грипу виникає ослаблення імунітету.
7
Щоб підвищити імунітет, необхідно дотримуватися правильне харчування, багате клітковиною і вітамінами. Варіть каші, які завжди надавали багато сил організму. Кисломолочні продукти добре відновлюють мікрофлору кишечника. Не забувайте про вітаміни, які містяться у фруктах і овочах.
8
У разі захворювання грипом обов'язковий постільний режим, правильне харчування і лікування, яке призначить вам лікар. Не варто займатися самолікуванням, коли хвороба досягає підвищення температури. Намагайтеся займатися профілактикою вірусних захворювань цілий рік, щоб уникнути після дмуть проблем зі здоров'ям.
Зверніть увагу
Риніт і бронхіт - це та дещиця, яке виникає приблизно після 25% випадків недолікованого грипу. Причому риніт з радістю візьме собі в компанію синусит і гайморит, і тоді запалення всіх носових пазух вам доведеться лікувати в лікарні, можливо, що хірургічним шляхом.
Корисна порада
Основні ускладнення грипу. Найпоширеніше ускладнення після грипу - пневмонія (запалення легенів). Дізнатися її не складно: вам здається, що ви вже пішли на поправку після грипу, і тут раптово підвищується температура тіла до 39-40 ° С, з'являється озноб, біль в грудній клітці, сильний кашель. Для того щоб уникнути появи ускладнень, постарайтеся проводити профілактику грипу. Профілактика дозволить уникнути виникнення грипу, пом'якшити наслідки, а також підвищити захисні сили організму.