Як налити підлогу.

Наливна пол або рідкий лінолеум - це спеціальне безшовне пол імерная покриття, яке буває різних кольорів. На дотик воно нагадує гладку плитку без швів і зазорів. До того ж, подібні покриття не токсичні.
Вам знадобиться
  • - компоненти наливної підлоги;
  • - дриль з насадкою міксер;
  • - правило;
  • - голчастий валик.
Інструкція
1
Вивчіть інформацію про те, як роблять подібні пол и. Наливний пол - це спеціальне безшовне пол імерная покриття, яке буває різних кольорів. З можливих відтінків виберіть нейтральні спокійні тони: світло-коричневий або бежевий, наприклад. Іс пол ьзуйте пол іуретановий матеріал, якщо плануєте заливати пол в житловому приміщенні. Він є самим міцним і зносостійким. Крім того, матеріал легше інших аналогів і виглядає витонченіше за рахунок блиску і різноманітності забарвлення.
2
Візьміть дві банки з компонентами майбутнього наливної пол а. У великій банці компонент А, в маленькій В. Хімічний склад вмісту виробники тримають в секреті, але технологія нанесення покриття однакова для всіх видів рідкого лінолеуму. Маленьку банку перелийте в більшу. Цього не достатньо для досягнення потрібного результату. Перемішайте розчин малооборотістой електричним дрилем зі спеціальною насадкою-міксер. Зачекайте кілька хвилин поки робоча суміш не буде готова для заливки поверхні.
3
Підготуйте заливається поверхню перед початком робіт. Вирівняйте підстава, усуньте вибоїни, тріщини і відколи. Якщо є необхідність, зашпаклюйте дефектні ділянки і всю площу покрийте грунтовкою.
4
Вилийте пол іуретановую робочу суміш на поверхню покриття і, за допомогою правила і голчастого валика, розподіліть по всій площі. Товщину наносимого розчину регулюйте рухомий планкою на правилі. Чим вона ближче до пол у, тим тонше шар і навпаки. Валиком видаліть бульбашки, що утворюються на рідини. Для житлового приміщення рекомендована товщина повинна становити пол тора міліметра. Всередині виробничих будівель ця величина може досягати семи міліметрів.
5
На свіжий пол нанесіть декорований спецефект. Це кольорові шматочки з акрилової фарби, які продаються як супутній товар до компонентів рідкого пол а. Нанесені на поверхню, вони додають схожість з природними матеріалами: мармуром, гранітом. Через 12:00 покрийте всю залиту площа захисним лаком. Дайте просохнути протягом двадцяти чотирьох годин, і наливний пол готовий до експлуатації.
Зверніть увагу
Наливна підлога повинен повністю просохнути, тільки після цього його можна буде мочити водой.Залівайте підлоги при температурі не нижче п'яти градусів. Не рекомендується проводити роботи коли стовпчик термометра перевищить позначку двадцять п'ять градусів тепла.
Корисна порада
Правильно зроблений наливна підлога прослужить близько 40 років. Його можна мити звичайною водою, що не обробляючи спеціальними складами.