Як додати html код на свій сайт. Як зайти на свій сайт через фтп.

вебмайстрів постійно редагують свої сайти . Удосконалять інтерфейс і дизайн, додають нову, актуальну інформацію. Способів швидко додати html код на свій сайт дуже багато. Кожен вибирає те, що йому зручно.
Вам знадобиться
  • - дані для входу на ftp;
  • - ftp-клієнт;
  • - текстовий редактор.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно отримати доступ до свого сайту. Всі хостинг-компанії при реєстрації надсилають лист із даними для входу в панель білінгу та на ftp сайту. FTP - це Протоко передачі файлів, за допомогою якого вебмайстер отримує доступ до сайту. Якщо ви випадково видалили цей лист, вам слід звернутися в хостинг-компанію для відновлення даних. Як правило, дані вам висилають на пошту повторно. Головне - пам'ятати свій логін на хостингу або пошту, на яку ви реєстрували сайт
2
Увійти на ftp можна в панелі управління сайту, але набагато простіше і зручніше завантажити один з ftp-менеджерів. Один з найпопулярніших ftp-менеджерів - FileZilla. Цей клієнт русифікований і поширюється абсолютно безкоштовно. Альтернативою виступає CuteFTP від GlobalScape. Але за нього доведеться заплатити після 30-денного тестового режиму. Також багато вебмастера використовують програму phpDesigner, яка теж дозволяє редагувати сайт через ftp. Альтернатив дуже багато - кожен вибирає те, що йому зручніше.
3
Зайшовши на ftp свого сайту, ви знаходите сторінку, яку будете редагувати, і відкриваєте її. Більшість ftp-клієнтів дозволяє редагувати сторінки без скачування їх на комп'ютер. Після додавання html код а, вам варто просто зберегти результат, і ваша сторінка буде змінена.
4
Якщо ваш ftp клієнт не підтримує редагування, або, якщо ви для доступу до файлів сайту використовуєте адмін-панель вашого хостингу, вам слід завантажити файл до себе на комп'ютер. Далі відкриваєте цей файл у текстовому редакторі, наприклад в Блокноті або в WordPad, додаєте html код і зберігаєте файл. Після цього вам слід закачати файл до вас на хостинг, оновивши стару версію.
Зверніть увагу
Будьте уважні з кодуванням вашої сторінки. Не всі ftp-клієнти поддерживают кодування UTF.