Як відправити резюме на електронну адресу. сосдать резюме і відправити на електронну адресу.

Важливо не тільки грамотно скласти резюме , але і правильно його відправити за електронною адресою. Більшість одержуваних листів на поштову скриньку роботодавець відправляє в корзину, приймаючи за рекламу або спам. І головне завдання - зацікавити назвою листи, щоб наймач відкрив його, прочитав вміст, зберіг прикладений документ і вивчив резюме .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет;
  • - електронна пошта;
  • - резюме.
Інструкція
1
Підготуйте правильно складене резюме в електронному відеЕще раз перевірте на помилки своє резюме . У ньому обов'язково вкажіть ту електронну адресу, з якого потрібно відправити електронний резюме . Файл напишіть, наприклад, «Іванов І.І.-програміст», щоб резюме загубилось серед інших збережених у наймача.
2
Створіть поштову скриньку для листування, якщо його нетУже за назвою поштової скриньки можна визначити вашу професійність і серйозність. Щоб відправити резюме по електронній пошті, вибирайте коротке і просте ім'я своєї електронної адреси. Для цього краще використовуйте своє прізвище та ініціали.
3
Клацніть на вкладку «Написати листа» і прикріпіть своє резюме Не потрібно писати своє резюме в тілі листа, якщо того не вимагає роботодавець. Внизу вікна натисніть на «Прикріпити файл» і виберіть потрібний документ зі свого комп'ютера. Буде правильно відправити резюме в форматі txt або rtf. Якщо ваш документ у форматі doc, то збережіть його в одному з цих форматів.
4
Напишіть в поле «Тема» слово «Resume:» і назва посади латинськими букваміЧтоби відправити резюме по електронній пошті, не варто просто писати resume, CV (Curriculum Vitae) і т.п. Багато хто може відправити лист з подібною назвою. Друкувати російськими буквами в цьому полі небажано.
5
Поясніть стисло в вікні листи, в якій справі ви відправляєте резюме Почніть з привітання: "Шановний ...,» або «Здрастуйте!». Далі вкажіть причину вашого листа, наприклад: «Прошу ознайомитися з моїм резюме на вакансію ...». Завершіть текст словами: «З повагою, ...».
6
Введіть у поле «Кому» адреса відправника та натисніть «Відправити» Перед тим, як відправити електронний резюме , поставте галочку навпроти збереження листи в папці вихідних. Або спочатку збережіть в чернетку, щоб у вас залишився електронну адресу роботодавця.