Як в'язати манишку для чоловіків.

Спочатку манишки були виключно чоловічим предметом гардеробу. У наші дні ця річ універсальна і дуже зручна - без праці замінить і шарф, і водолазку, зігріє найвразливіші місця - шию і горло. Турботливі та уважні дружини в змозі самі зв'язати для улюблених чоловіків цей корисний предмет гардероба.
Вам знадобиться
  • - 200 г пряжі акрил 100% (100г/350м);
  • - спиці прямі № 4,5;
  • - спиці кругові №4;
  • - гачок №4 або голка для штопання при остаточному з'єднанні деталей.
Інструкція
1
Визначте, яку саме манішку ви хочете пов'язати. Якщо вона буде вдягатися навесні або восени, то краще брати більш тонку пряжу, щоб готовий виріб був більш «компактним». Зимові варіанти передбачають використання більш товстих ниток. Гачок і спиці підбираються залежно від товщини пряжі.
2
При в'язанні манишки в чоловічому варіанті рекомендується підбирати строгі однотонні кольори і стримані прямі малюнки. Використовувані візерунки в'язання: - резинка: чергуйте поперемінно 1 лицьову і 1 виворітну петлі.- перловий візерунок: в'яжіть поперемінно 1 лицьову і 1 виворітну петлі. У кожному наступному ряду узор зміщайте на одну петлю.- платочная в'язка: в'яжіть все лицьові петлі в лицьових і виворітних рядах.
3
Роботу виконуйте в нижче представленому порядке.Спінка. Наберіть на спиці 72 петлі і в'яжіть перловим візерунком 8 рядів, це 3,5 см для планки. Далі в'яжіть в такому порядку: кромочная, 5 петель перловий візерунок, 60 петель хусткової в'язки, 5 петель перловий візерунок, кромочная. Через 20 см від початку в'язання оформляйте плечової скіс: закрийте з обох сторін спочатку по 11 петель, далі через ряд ще по 12 петель. Через ряд закрийте для горловини 26 залишилися петель.
4
Перед. В'яжіть полотно як спинку, але оформите круглий виріз для горловини: через 20 см від початку в'язання закрийте середні 12 петель. Далі обидві сторони в'яжіть роздільно. З внутрішніх країв для округлення вирізу закривайте в кожному другому ряду один раз три петлі, один раз дві петлі, два рази по одній петлі. Плечові скоси зовнішнього краю почніть в'язати після четвертого ряду заокруглення вирізу горловини.
5
Складання. По краю горловини наберіть на кругові спиці 76 петель і в'яжіть гумкою 14 см, після чого петлі вільно закрийте по малюнку.
6
Остаточна обробка виробу. Злегка отпарьте готовий виріб гарячою праскою через мокру марлю, надаючи виробу потрібну форму, і дайте манишці просохнути. Відігніть відворот горловини.