Як переробити формат vob.

Файли vob - це слабо стислий відео на DVD-дисках з фільмами. Їх плюсом є більш якісна картинка, але місця вони займають багато. Для усунення цього недоліку використовують програми-відеокодіровщікі. Вони стискають відеопотік за допомогою кодеків. В результаті зображення незначно погіршується, але значно зменшується розмір файлу.
Інструкція
1
Для початку скачайте програму для конвертації. Серед програм для обробки і перетворення відеофайлів існують платні і безкоштовні програми, а також програми, розраховані на новачків або на підготовлених користувачів. Для разових операцій найкраще підійде одна з безкоштовних програм, орієнтована на новачків. Такі інструменти дозволяють у кілька клацань мишею виконати всю операцію з оптимальною якістю. Непоганий вибір - програма Any Video Converter, Format Factory або Total Video Converter. Будь-яка з них відмінно впорається із завданням.
2
Відкрийте звичний браузер сторінок інтернету і на сторіночці пошукової системи задайте запит на скачування програми, наприклад «Скачати Any Video Converter». Скачайте інсталяційний файл програми. Запустіть подвійним клацанням установник. Установка проста, вам достатньо натискати кнопку Next або "Далі", поки не з'явиться повідомлення про закінчення процесу установки.
3
Активуйте ярлик програми на робочому столі або відкрийте меню «Пуск», пункт «Усі програми» і знайдіть в ньому підменю з назвою Any Video Converter. В цьому підменю є значок запуску програми - натисніть його.
4
Відкриється головне вікно кодувальника. Перша кнопка, яку варто натиснути - «Вибрати відео». Вона досить крупна і символічно оформлена у вигляді котушки кінострічки. Коли натиснете, виберіть ваш vob-файл і натисніть в діалоговому вікні кнопку «Відкрити».
5
Через кілька секунд в головному вікні програми з'явиться рядок з назвою вашого файлу і його параметрами. У правій частині вікна знаходяться параметри кодування і вікно попереднього перегляду з кнопками управління. Можете натиснути кнопку відтворення, щоб перевірити, чи той файл вибрали.
6
Над вікном перегляду знаходиться меню вибору формату кодування - тобто зі списку потрібно вибрати, у що програма переробить vob-файл. Якщо хочете дивитися відео на комп'ютері, виберіть пункт «Користувацький * .avi». Якщо конвертуєте відео для перегляду на телефоні, вкажіть програмі пункт «Мобільне MPEG-4 відео». Під вікном перегляду можна вибрати параметри кодування, наприклад розмір кадру - він вибирається зі списку.
7
Коли визначитеся з вибором, виділіть рядок з файлом і натисніть кнопку «Кодувати». Процес займе деякий час, залежно від розміру файлу та потужності вашого комп'ютера. За замовчуванням, підсумковий файл збережеться в папці Мої документиAny Video ConverterAVI. При першому кодуванні програма виведе вікно з пропозицією купити про-версію програми або просто відкрити папку з файлом (Open folder). Виберіть кнопку Open Folder.