Як завести сів акумулятор. причини сів акумулятор.

Рано вранці ви поспішаєте на важливу зустріч. Виходьте з будинку раніше, щоб був запас часу. Підходьте до своєї машини на стоянці, але вона не хоче відкривати з брелка сигналізацію - це вірна ознака сів акумулятор. Причиною цього прикрого події могли стати залишилися включеними на ніч габаритні вогні, фари ближнього світла, протитуманні фари, магнітола або всього на всього лампочка світла в салоні.
Вам знадобиться
  • Кілька добровольців, друга справна машина, буксирувальний трос, дроти для "прикурювання".
  • Ріжкові ключі на 8, 10, 12, 13,14, плоска викрутка, можливо ніж.
Інструкція
1
Вам повезло якщо у вас механічна коробка передач. Завести машину з «штовхача» вам допоможуть кілька добровольців бажаючий виїхати з вами або просто співчуваючих вашому горю. Для цього машину потрібно викотити на пряму ділянку двору чи стоянки, включити запалювання, першу або другу передачу, розігнати машину при вичавленої педалі зчеплення і різко відпустити її. Якщо двигун справний машина заведеться.
2
Ефективнішим способом завести машину з «штовхача» це вдатися до допомоги другого автомобіля, який на буксирі розганятиме ваш. Виставте машину один за одним і приєднаєте буксирувальний трос, при даному способі заведення краще включити третю передачу, при досягненні швидкості 40-50 км/ч відпустіть зчеплення. Коли двигун запуститися вичавіть зчеплення, включіть «нейтраль» і подайте сигнал буксируючому.
3
Якщо можливості для маневру немає або у вас автоматична коробка передач вам допоможе такий спосіб як «прикурки». Для нього також необхідний справний автомобіль. Машини виставляються капотом один до одного, акумулятори машин з'єднуються проводами для "прикурювання" згідно полярності. В першу чергу заводять автомобіль із справним акумулятором і дають попрацювати хвилин п'ять, після чого можна проводити запуск авто з сів акумулятором в звичайному режимі. Після успішного запуску від'єднайте дроти від машин.
4
Якщо ви зберігаєте машину в гаражі, то напевно у вас або вашого сусіда по гаражу є зарядний пристрій, за допомогою якого також можна завести авто. Підключіть виходи пристрою до акумулятора згідно полярності, включіть прилад у мережу почекайте хвилин п'ять, можна запускати двигун. Вимкніть пристрій від мережі потім від клем акумулятора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xLL44nIYA9g
Зверніть увагу
1. При заведенні машини з штовхача вибирайте ділянку проїжджої частини з найменшим двіженіем.2. Заздалегідь домовтеся з водієм буксируючої машини про умовні сигнали, коли гальмує він, а коли ви.3. Пам'ятайте: при буксируванні з непрацюючим двигуном не працюють підсилювач гальм та рульового керування, керувати машиною буде тяжело.4. Перед тим як підключати дроти для прикурювання, витягнете ключ із замка запалювання і відкрийте двері на машині з сів акумулятором, при надходженні харчування спрацює сигналізація і блокування замків дверей.5. Спочатку з'єднують проводом плюсові клеми акумулятора, потім мінусові, при чому бажано на прикурювати авто мінус підключити на корпус двигуна.
Корисна порада
1.Першою два способи застосовні до авто з механічною коробкою передач, третій і четвертий як для авто з механікою так для авто з автоматичною коробкой.2.Первим і другим способом можна завести машину якщо акумулятор хоч не багато заряджений, тьмяно горять лампочки, якщо прилади та лампочки не реагують на включення запалювання тільки третій чи четвертий спосіб, на генератор має надходити напруга для порушення його обмоток, що б він потім міг виробляти струм.