Як зробити красиву диванну подушку.

Форма диванної подушки може бути круглої, квадратної, прямокутної, у формі серця або зірки. До роботи над схемою крою подумайте, як ви збираєтеся прикрасити готовий виріб.
Інструкція
1
Використовуйте техніку печворк. Для цього зберіть різні клаптики тканини. Вибирайте матеріал, близький за фактурою і щільності. Якщо це ваша перша робота в стилі печворк, створіть нескладний малюнок з квадратних і трикутних клаптиків. Використовуйте майстер-класи, які можна знайти в інтернеті. Пам'ятайте, що краще працювати з заздалегідь випраними і відпрасованими тканинами, так як при пранні вони не дадуть нерівномірну усадку і виріб не деформується.
2
Вишийте на канві квадратний або прямокутний малюнок по схемі. Для подушок добре підходять зображення квітів, природи, геометричні візерунки, сцени з життя. Оформіть вишивку в своєрідне паспарту з тієї ж тканини, що і зворотна сторона подушки. Підберіть тканину, гармонирующую з відтінками ниток, які використовуєте при вишиванні.
3
Створіть вишукану подушку з якісного дорогого атласу і стрічки. Зшийте однотонну наволочку, надіньте на подушку відповідного розміру. Оберніть її стрічкою з органзи на тон або два темніше матеріалу наволочки посередині. Краї стрічки акуратно закріпіть у місця, де втачать блискавка. Посередині подушки пришийте невеликий квітка з тієї ж органзи. Вийде лаконічне і стильна прикраса вітальні.
4
Виріжте з м'якої замші двох-трьох відтінків коричневого кольору листя береза або дуба. Помістіть їх на викрійці наволочки, приколіть англійськими шпильками. Прокладіть на швейній машинці строчки, що символізують гілки дерева і проходять через середину кожного листочка. Виберіть нитки, контрастні за кольором до основної тканини. Зшийте наволочку, зі зворотного боку або в бічній шов вшитої блискавку.
5
Намалюйте на тканини, яка буде передньою частиною подушки, контур малюнка олівцем. Вставте тканину в п'яльця. Області, відокремлені лінією суцільно вишийте бісером одного відтінку. Міняйте положення пялец, щоб не перетягнути тканину. Як мотив для вишивання використовуйте геометричні орнаменти, спрощене зображення квітів або листя або малюнки Frei Wille.