Як встановлювати програми на телефон.

Телефон - це вже давно не просто засіб спілкування, але до того ж, універсальний засіб для розваги. Ви можете дивитися фільми, слухати музику і радіо, а також здійснювати найрізноманітніші дії за допомогою програм та програм. Для того щоб встановити програми на телефон, ви можете скористатися одним із простих способів.
Інструкція
1
В першу чергу скачайте додатки, використовуючи браузер, вбудований в ваш телефон. Зайдіть на один із сайтів, присвячених фірмі-виробнику вашого стільникового, і виберіть собі додаток, який вам необхідно. Переконайтеся, що воно підходить для вашої моделі, після чого скачайте.
2
Для економії грошей, витрачених на веб-серфінг в пошуках сайту з додатками, ви також можете знайти його за допомогою комп'ютера. Після цього все, що вам залишиться - це вписати адресу до файлу в адресний рядок браузера на телефоні і завантажити його.
3
Синхронізація телефону з комп'ютером. Для цього вам буде потрібно дата-кабель, а також компакт-диск з драйверами, який ви можете знайти в комплекті поставки. Якщо кабелю в комплекті не було, купите його в магазині стільникового зв'язку. При виборі USB-кабелю упевніться, що він підходить до вашого телефону. Наявність диска з програмним забезпеченням необов'язково, так як всі необхідні програми ви можете скачати з мережі.
4
Вивчіть технічну документацію до вашого телефону і знайдіть адресу офіційного сайту фірми-виробника. На ньому ви можете скачати як драйвера, так і необхідне програмне забезпечення. Пам'ятайте, що якщо ПО може підійти для всього модельного ряду, то драйвера повинні бути саме від вашої моделі телефону. Встановіть їх, а потім підключіть ваш телефон до комп'ютера. Необхідно здійснювати дії саме в цій послідовності, інакше телефон може не бути визначено комп'ютером.
5
Встановіть емулятор для java-додатків. З його допомогою ви зможете протестувати ті програми, які призначені для вашого мобільного.
6
Скачайте додатки з сайтів, знайдених у другому кроці, після чого протестуйте їх за допомогою java-емулятора. Запустіть програмне забезпечення для синхронізації і скопіюйте завантажені ДОДАТОК в пам'ять вашого телефону.