Як утеплити двигун.

З настанням зимового сезону і приходом холодів, як не можна більш актуальним стає питання збереження тепла в підкапотному просторі. Особливо це стосується автомобілів імпортного виробництва, у яких мотор взимку остигає в лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • Комплект утеплювача двигуна,
  • фольгований пенопропілен - 2 кв. м,
  • клей або двосторонній скотч.
Інструкція
1
Ні для кого не секрет, що прогрів двигуна в морозну погоду забирає чимало часу у водія. І чим частіше доводитися прогрівати машину, тим більше дорогоцінного часу витрачається в очікуванні набору робочої температури охолоджувальної рідини в двигуні. Не кажучи вже про витрату палива, що завдає шкоди сімейному, і не тільки, бюджету.
2
Щоб скоротити фінансові втрати і продовжити термін служби двигуна, сама собою напрошується така превентивна міра, як утеплення двигуна на період зимової експлуатації машини.
3
Для виконання робіт з теплоізоляції моторного відсіку автомобіля сучасний ринок пропонує різноманітні утеплювачі, виготовлені промисловим способом. Придбати які можливо в будь-якій торговельній організації. Кожен комплект обов'язково має інструкцію з проведення теплоізоляційних робіт в підкапотному просторі. Її досить уважно вивчити, після чого з утепленням двигуна впорається будь-який власник автомобіля.
4
У тих випадках, коли автолюбителю не вдалося, з тієї чи іншої причини, придбати в торговій мережі комплект утеплювача двигуна, його можна виготовити самому.
5
На першому етапі набувається теплоізолюючий матеріал, з якого буде виготовлений утеплювач двигуна. На думку «домашніх експертів», кращим матеріалом, який найбільш гідно справляється з покладеним на нього завданням, на сьогоднішній день, вважається фольгований пенопропілен, застосовуваний для теплоізоляції при будівництві лазень і саун.
6
Далі все досить просто. Можна закрити пенопропіленом моторний відсік повністю, фольгою до двигуна, а потім обрізати надлишки утеплювача, щоб вони не стирчали в усі сторони з-під закритого капота.
7
Але правильнішим буде варіант, коли утеплювач, по заздалегідь зробленим паперовим викрійками, розкроюється і кріпиться безпосередньо із зворотного боку капота, фольгованій стороною до мотора. Прикріпити викрійки можна за допомогою клею або двостороннього скотчу, тобто у якого на обидві поверхні нанесений клеїть шар.
Корисна порада
У разі використання самоклеящегося пенопропилена, більш низька теплопровідність досягається обклеюванням внутрішньої поверхні капота декількома шарами утеплювача.