Як встановити графічний драйвер.

Для більшості комп'ютерів і ноутбуків дуже важливо підібрати підходящий графічний драйвер . Це забезпечить стабільну роботу відеокарти. Наявність потрібної версії драйвер ов може навіть підвищити продуктивність відеоадаптера.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Як показує практика, немає ніякого сенсу намагатися оновити або встановити драйвер и для відеокарти, використовуючи стандартну функцію операційної системи Windows. Відкрийте диспетчер пристроїв і знайдіть у списку підключеного обладнання вашу відеокарту. Випишіть її назву.
2
Якщо виробник даного відеоадаптера компанія Nvidia, то відвідайте сайт http://www.nvidia.ru/page/home.html. Відкрийте вкладку "Драйвери» і перейдіть до пункту «Завантажити драйвер и». Заповніть п'ять пунктів меню, що з'явиться: тип продукту, серія продуктів, сімейство продуктів, операційна система і мова. Будьте дуже уважні, тому що установка невірного пакета драйвер ов може привести до нестабільної роботи відеокарти.
3
Після заповнення всіх пунктів натисніть кнопку «Пошук». Тепер виберіть відповідну програму і натисніть кнопку «Завантажити зараз». Дочекайтеся завершення завантаження програмного забезпечення. Встановіть завантажену утиліту і перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо ж ви використовуєте відеокарту фірми ATI, то перейдіть за посиланням http://www.amd.com/ru/Pages/AMDHomePage.aspx. Відкрийте вкладку «Підтримка та драйвер и». Тепер в меню Download Drivers заповніть всі чотири пункти і натисніть кнопку View Result. Виберіть із запропонованого списку підходяще ПО і натисніть кнопку Download. Рекомендують скачувати програму Catalyst Software Suite.
5
Встановіть викачане додаток і перезавантажте комп'ютер. Якщо ж ви не змогли знайти самостійно підходящу програму, то скачайте базу даних драйвер ов Sam Drivers. Запустіть файл DIA-drv.exe.
6
Зачекайте, поки програма автоматично підбере підходяще програмне забезпечення для вашої відеокарти. Встановіть прапорець біля пункту Video і натисніть кнопку «Встановити вибрані пакети драйвер ов». Перезавантажте комп'ютер після завершення процесу установки.
Зверніть увагу
Це одні з найпоширеніших питань початківця користувача комп'ютера. В установці драйверів нічого складного немає, потрібно просто запам'ятати кілька шаблонів дій, за допомогою яких можна встановити абсолютно будь-який драйвер. Установка драйвера як звичайної програми.
Корисна порада
Як встановити драйвер відеокарти, якщо після установки операційної системи драйвер не встановився автоматично? Звичайно з самого початку нам потрібно згадати про диск з драйверами на нашу відеокарту, зазвичай такий диск додається при покупці самої відеокарти. Вставляйте диск з драйверами в дисковод, запускайте установник і встановлюйте драйвера.
Комп'ютер відкриває перед людиною нові можливості, в тому числі і перед людьми, зайнятими в творчій професії. Для дизайнерів, художників, фотографів графічний планшет є одним з незамінних робочих інструментів. І якщо у них питань, що стосуються його установки, може і не виникнути, то рядовий користувач з більшою ймовірністю зіткнеться з такою проблемою.
Інструкція
1
Підготуйте планшет для установки. Перевірте наявність всіх його елементів. Як правило, перо для своєї роботи вимагає живлення від батарейки, тому заздалегідь подбайте про її присутності. Тепер можна приступати до установки графічного планшета. Стандартним інтерфейсом підключення є USB. Підключіть провід планшета до USB-роз'єму комп'ютера. Наступним кроком буде установка необхідних драйверів.
2
Якщо в комплекті з планшетом є диск, вставте його в дисковод комп'ютера. Після завантаження в меню оберіть пункт «Встановити драйвер». Якщо на диску містяться драйвера відразу для декількох моделей пристрою, виберіть той, який відповідає вашій моделі. Також комп'ютер може автоматично знайти підходящий драйвер і запропонувати його установку.
3
Крім цього, багато пристроїв підтримують технологію Plug and Play. Дана технологія, дослівно перекладається як «Включив і працюй», автоматично виробляє визначення підключеного пристрою і конфигурирует систему. Таким чином, якщо графічний планшет підтримує цю технологію, його установка здійсниться в автоматичному режимі.
4
У разі якщо система не змогла знайти необхідні драйвера, а ручний пошук на диску не увінчався успіхом, пошук в Інтернеті. Як правило, на офіційному сайті виробника знаходяться останні версії драйверів. Скачайте відповідний для даного графічного планшета драйвер і здійсните його установку.
5
По завершенні установки, можливо, буде потрібно перезавантаження комп'ютера. У діалоговому вікні натисніть «Так», щоб підтвердити здійснення перезавантаження, або виберіть «Пуск» - «Завершення роботи» - «Перезавантаження». Після включення комп'ютера можете приступати до роботи з графічним планшетом!