Як варити каву по-турецьки.

У кожній країні є свої улюблені, традиційні способи приготування кавового напою. Східний спосіб приготування кави простий і ефективний. Кава по-східному, інакше його ще називають каву по-турецьки - це не просто спосіб приготування напою, але ще й певний ритуал.
Вам знадобиться
  • - 50-60г води (маленька кавова чашка);
  • - один шматочок цукру;
  • - 1 повна чайна ложка кавового порошку.
Інструкція
1
Для приготування кави по-турецьки (по-східному) вам знадобиться турка (або джезва) - невелика каструлька конічної форми з довгою ручкою. У класичному варіанті турки виготовляють з міді, а потім лудять їх зсередини. У магазинах можна купити турки різних розмірів, з різноманітних матеріалів - мельхіору, алюмінію, міді, нержавіючої сталі. Всі вони конічні, але форми їх різні, а від розмірів і форми турки залежить якість кавового напою. Вибрати турку непросто, але точно можна сказати, що чим більшого вона розміру, тим гірше. Краще всього використовувати турку з вузьким горлом на одну-дві порції, не більше.
2
Для приготування кави по-східному потрібна кава дуже тонкого помелу. Наприклад, у Туреччині для цього використовують особливі млини. Можна подрібнити кавові зерна в електричній кавомолці.
3
В турку покладіть цукор і кава, залийте водою. Поставте на слабкий вогонь і нагрівайте. У багатьох країнах Сходу турку просто ставлять на розігрітий пісок або гарячу золу.
4
Як тільки «шапочкою» підніметься піна, зніміть турку з вогню. Слідкуйте, щоб на поверхні напою пінна «шапка» збереглася. Кава повинна нудитися всередині турки, прикритий нею, ніби кришкою. Піна закупорює вузьке горло посуду, не даючи зникнути кавового аромату.
5
Повторіть процес нагрівання турки ще два рази (в цілому вийде три нагрівання). В результаті в турці утворюється терпкий, міцний і дуже ароматну каву.
6
Подавати каву до столу потрібно прямо в турці. Піну невеликими порціями розкладіть по чашках, а потім додайте каву. Такий напій не фільтрують і не подають до столу ні цукру, ні ложок. Адже цукор вже доданий в каві, а перемішування може призвести до того, що з дна чашки підніметься осад.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fRMoAnfltzo
Корисна порада
В приготованому по-східному кави, піна містить багато ароматичних речовин і дуже цінується знавцями кави. В Аравії кавову піну називають «обличчям кави».