Як зшити взуття для ляльки. взуття своїми руками для ляльки.

Настає сезон тріскучих морозів, тому необхідно утеплятися всією сім'єю, включаючи улюблених домашніх тварин і, звичайно ж, ляльок. Знімайте з іграшки босоніжки на платформі, клейте лялькам валянки! Не бійтеся цієї роботи - вона так захоплююча, що складно зупинитися.
Вам знадобиться
  • - тонка 100% шерсть мериноса;
  • - ножиці;
  • - шматочок пластику;
  • - дрібна москітна сітка;
  • - пластиковий пухирчатою килимок;
  • - пульверизатор з мильною водою.
Інструкція
1
При мокрому валяння, яким ви і займетеся, шерсть досить сильно сідає, тому заготівлю із пластику зробіть в 2-3 більше, ніж очікуваний валянок. Форму вирізайте примітивну.
2
Від мотка вовни відривайте маленькі прядки і укладайте поверх пластикової деталі. Все це проробляти на пухирчатою клейонці. Кожен шар кладіть перпендикулярно попередньому, вистачить 3-4 шарів. Накрийте шерсть москітною сіткою і збризніть мильною водою з пульверизатора так, щоб вся шерсть пропіталась.Тріте шерсть руками через сітку, поки весь цей грудочку добре не вбере мильний розчин.
3
Зніміть акуратно сітку, переверніть пластикову формочку іншою стороною і загніть шерсть на цю сторону. Додайте шари шерсті, таким чином, як ви робили це раніше. Закрийте сіткою і просочіть мильною водою, зніміть сітку і загніть шерсть.Формочка повинна бути повністю обмотана шерстю і досить щільно. Нерівний верх халяви зріжте гострими ножицями. Відрізати зайве можна тільки на цьому етапі валяння, якщо відрізати від готового виробу, є ризик, що воно розвалиться.
4
Обережно тріть форму з вовною голими пальцями або через пупирчатая клейонку. Коли шерсть почне звалюватися, стане щільною і вже не буде розповзатися, вийміть заготовку.
5
Продовжуйте валяти і терти виріб у всіх напрямках, не забувайте додавати мильну воду. Пальцями надавайте форму валянку, тріть його і всередині і зовні. Поступово ляльковий чобіток буде зменшуватися в розмірі - тепер його можна терти, надівши на ногу ігрушкі.Точно так само валяйте другий валянок.
6
Промийте обидва вироби і просушіть їх, набивши м'яким папером. Стирчать волокна шерсті вгорі халяви можна заправити всередину спеціальної голкою для сухого валяння. Якщо у вас її немає, можна просто залишити так чи акуратно пальцями заправити, прошив край декоративним швом контрастною ниткою.
7
Тепер приступайте до декоративної обробки лялькових валянок. Тут є, де розгулятися фантазії: намистинки і стрази, аплікація і вишивка, готові декоративні елементи у вигляді маленьких квіточок, бантиків. Зі шматочків шкіри можна зробити підошви валянків - підшити їх. Ось і готова оригінальна сезонна взуття для ляльки.