Як оплатити за допомогою майстер кард.

Все більший відсоток населення Росії активно користується пластиковими картами, в тому числі випущеними в рамках платіжної системи MasterCard. Дійсно, адже це зручно - картою можна розплачуватися в багатьох магазинах, робити покупки по інтернету, знімати готівку в будь-який час. Проте, серйозним залишається питання безпеки платежів, адже неправильне використання картки може закінчитися втратою грошей. Щоб цього не сталося, необхідно знати правильний спосіб оплати картою.
Вам знадобиться
  • - банківська карта MasterCard;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Запам'ятайте код карти напам'ять перед тим, як користуватися картою при оплаті. Це необхідно для забезпечення безпеки - якщо у випадку крадіжки карти код також потрапить до сторонніх осіб, ви можете позбутися грошей на рахунку.
2
При оплаті в магазині уточніть у продавця або касира, чи приймають у них на касі банківські карти вашої платіжної системи. Уточніть також, чи працює сьогодні термінал для оплати картою - іноді виникає ситуація, що магазин, зазвичай приймає картки до оплати, не може зробити цього через відсутність зв'язку з банком.
3
Віддайте карту касирові. Далі можливі різні дії в залежності від типу терміналу, який використовується конкретним магазином. У ряді магазинів вам передадуть термінал, щоб ви самостійно вставили в нього карту. Після цього ви повинні будете ввести пін-код картки. Якщо код вірний, оплата буде завершена. Термінал роздрукує два чеки, один з яких продавець передасть вам як підтвердження оплати. Не забудьте забрати картку.
4
В інших магазинах використовуються термінали іншої системи. В цьому випадку ви не вводите пін-код, замість цього ви повинні підписати чек про зняття коштів з вашої картки. В свою чергу, продавець також підписує чек.Прі оформленні великої покупки у вас також можуть попросити пред'явити посвідчення особи. В цьому випадку покажіть паспорт касиру при оплаті товару.
5
При покупці через інтернет введіть у відповідні поля на сайті прізвище, ім'я та по батькові власника карти. Якщо карта неіменна, замість прізвища напишіть Cardholder. Після цього вкажіть номер карти повністю і без пробілів, термін дії карти (вказано на лицьовій стороні у правому нижньому куті) і код CV2, який ви можете знайти на звороті карти поруч з вашим підписом. Він складається з трьох цифр і служить для захисту ваших даних у разі оплати.
6
Перед відправкою ваших даних перевірте суму до списання. Вона повинна відповідати вартості обраного вами товара.Еслі все вірно, натисніть на кнопку «Відправити» або «Підтвердити платіж». Після цього платіж буде здійснений, і зазначена сума буде списана з вашого рахунку.
Корисна порада
Якщо ви часто використовуєте карту для платежів, підключіть послугу смс-інформування. Це допоможе вам контролювати платежі, зроблені за допомогою карти, і в разі неправомірного списання грошей ви зможете в короткий термін оскаржити списання коштів через банк.