Пластикова карта: Як не помилитися у виборі. Як отримати карту зв'язковою клуб.

За допомогою банківських пластикових карт можна здійснювати різні операції: розплачуватися за товари в магазинах, здійснювати через банкомат або інтернет платежі за послуги стільникового зв'язку, ЖКГ, цифрового телебачення, знімати грошові кошти.
Інструкція
1
Щоб оформити банківську карту , спочатку потрібно вирішити, для яких цілей ви її будете використовувати. Якщо ви хочете вкласти свої грошові кошти на карту під певний відсоток доходу в майбутньому, то вам потрібно оформити дебетову карту . Якщо ж вам потрібен поновлюваний кредит, то вам знадобиться кредитна карта. По обидва картам можна здійснювати безготівковий розрахунок в магазинах, в інтернеті і банкоматі.
2
Наступним кроком на шляху отримання пластикової карти є вибір банку. Виходячи з умов відсоткової ставки за кредит або дебет, розміру комісій за обслуговування рахунку, за зняття готівки, річного обслуговування і величини безвідсоткового пільгового періоду, приймається рішення на користь того чи іншого кредитного установи.
3
Коли визначитеся з вибором банку, необхідно дізнатися умови і вимоги, на яких оформляється пластикова карта. У різних кредитних установах вони варіюються. Як правило, позичальник повинен бути громадянином РФ, підходити в вікову групу від 21 року до 65-70 років, мати стабільний дохід не нижче 9000 руб., Стаж роботи на останньому місці від 3-6 місяців і загальним трудовим стажем від 1 року.
4
Після чого ви можете оформити онлайн заявку на карту в інтернеті або звернутися у відділення банку з пакетом документів. Зазвичай в його склад входять: паспорт громадянина РФ і один з додаткових документів (ІПН, закордонний паспорт, військовий квиток, посвідчення водія або страхове свідоцтво Державного Пенсійного фонду). Також на розсуд банку від вас можуть знадобитися додаткові документи (довідка 2-ПДФО або довідка про доходи за формою банку, копія трудової книжки, завірена роботодавцем). В офісі банку вам буде потрібно оформити анкету-заяву на пластикову карту .
5
Прийняття кредитного рішення займає в банках від 3-5 робочих днів, виготовлення пластика від 1-2 тижнів. Якщо по вашій анкеті приймають позитивне рішення, то співробітники банку сповіщають вас по телефону та інформують про те, у якому відділенні вам необхідно забрати карту і отримати до неї пін-конверт.Какую б ви карту ні оформили, вам слід завжди звертати увагу на умови обслуговування і погашення при підписанні умов договору на обслуговування картки.